Контрабандист-закарпатець “пакував” сигарети у схованки вагонів вантажних поїздів

У підрозділах транспортної міліції на Львівській залізниці приділяють значну увагу боротьбі з контрабандою для чого залучають працівників усіх служб міліції. Щомісяця проводяться спільні заходи з прикордонниками та працівниками митниці.
Однак особливості технології перевезень залізничним транспортом обумовлюють необхідність міняти тактику дій співробітників міліції.

Так, 13 липня цього року нарядом патрульної служби під час обходу зони митного контролю товарного парку станції Чоп Ужгородської дирекції залізничних перевезень затримано жителя Мукачівського району Закарпатської області, який намагався заховати 677 пачок сигарет у вантажних вагонах закордонного виробництва, використовуючи особливості конструкції засобів перевезення.

Всі сигарети вилучені. Затриманий буде притягнутий до відповідальності за порушення Митного кодексу та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як повідомили в Ужгородському відділенні транспортної міліції на Львівській залізниці, проводяться оперативні заходи спрямовані на перекриття каналу контрабанди.