В Ужгород “завітає” фестиваль культур “Uzhhorod International”

6 серпня в обласному центрі Закарпаття відбудеться фестиваль культур “Uzhhorod International”. Місце проведення: DEEP, набережна Незалежності. Час початку: 18:00.
Нема можливостї поїхати в іншу країну? Вона вже приїхала до тебе сама! 🙂
В Ужгороді з’явилися сім незвичайних, цікавих, неординарних людей. А саме з Індії, Індонезії, Єгипту, В’єтнаму, Польші та Чехії! Ви хочете познайомитись з культурою цих країн, скуштувати їхні національні страви, провести весело і цікаво час у міжнародному середовищі?! Тоді чекаємо на вас!

В програмі фестивалю: презентація 6 різних культур, демонстрація національних костюмів, індонезійська гра, в’єтнамський танець та пісня, можливість написати своє і’мя на санскриті та арабсьою, дегустація національних страв інших країн, можливість особисто поспілкуватися з іноземцями, і ще багато чого цікавого.

Організатором фестивалю є міжнародна молодіжна організація AIESEC. Саме завдяки їй іноземні волонтери працюють у проектах “Шлях дітей” та “Світ без кордонів” у дитячих будинках і таборах Закарпаття. Стажери презентують свої культури, вчать дітей спілкуватися англійською мовою, проводять ігри і тренінги на теми лідерства і роботи в команді. Проекти з радістб підтримують закарпатські підприємці і організації, а саме “Комінвестбанк”, ресторан “Deep” та Микола Жолтані і його мережа магазинів “Зіна”, які надають стажерам харчування.

В період від 24 червня до 01 серпня більше ніж 300 дітей із Ужгорода, Мукачева, Перечина та с.Буштино (Іршавський район) прийняло участь у проектах організованих AIESECом. До кінця літа планується щоб ця цифра була 500.

Тож, якшо ви бажаєте дізнатися більше про їнші країни і особисто поспілкувтися з іноземними волонтерами, чекаємо вас 06 серпя, о 18:00 у ресторані “Deep” (набережна Незалежності)

Вхід – безкоштовний
Дресс код: вишиванка


With best wishes,
Alyona Chernyakhova
Vice president of OutGoing eXchange 10/11
AIESEC in Uzhhorod, Ukraine

mob. +38 050 96 39 007
e-mail: alyona.chernyakhova@gmail.com
skype: redflower408