Жінка вбила зрадливого коханця, відрізавши йому пеніс

40-річна дама запідозрила свого молодого коханця у тому, що він кохається не лише з нею, тому відрізала йому дітородний орган.

У Пермському краю 40-річна жінка відрізала пеніс 29-ріному коханцеві, від чого він помер.

Жінка прийшла додому до коханця серед ночі і почала звинувачувати його в зраді. Його виправдання її не переконали, тому вона дістала ножа і відрізала йому дітородний орган. Через хвилину чоловік помер через сильну втрату крові.

Швидка допомога, яка приїхала на місце злочину, констатувала лише смерть чоловіка і повідомила про інцидент в міліцію.

У цю ж ніч ревнивецю заарештували. Відносно неї порушено кримінальну справу за статтею 111 КК РФ – умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю, що призвело з необережності до смерті людини. Жінці за відрізаний пеніс загрожує до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що рік тому схожа трагедія розігралася в Білорусі. 13 січня близько півночі мінчанка, яка перебувала на обліку в психоневрологічному диспансері, будучи абсолютною тверезою, кухонним ножем відрізала геніталії сплячого 57-річного чоловікові. Чоловік помер на ліжку. Жінка зателефонувала дітям і розповіла, що вбила батька.

Відзначимо, що такі випадки не поодинокі. Проте чоловіки і самі часто позбавляють себе “найдорожчого”. Так литовець з села Бабрай кілька днів пиячив, а потім вирішив відрізати собі  статевий орган та згодувати його свиням.

tsn.ua