Ужгород: Сьогодні сесія Закарпатської облради прийме низку Звернень до Януковича, Азарова і Литвина

Сьогодні, 16 грудня, в Ужгороді заплановано провести другу сесію Закарпатської обласної ради V скликання”.  Напередодні відбулося засідання президії обласної ради, яке згідно з регламентом її роботи, провів її голова Іван Балога.
Насамперед члени президії узгодили проект порядку денного пленарного засідання ІІ сесії обласної ради, а також за внесеними пропозиціями членів президії доповнили новими проектами.

Оскільки депутатам доведеться завтра на пленарному засіданні сказати своє тверде слово з цілої низки проектів рішень, то члени президії, представники фракцій детально опрацювали кожне критичне зауваження та пропозиції, а таких було 61 до 34 рішень, що були висловлені членами постійних комісій на їх засіданнях, які проходили 13-15 грудня ц.р.

В обговоренні допрацьованих матеріалів сесії активну участь взяли члени президії: Михайло Кічковський, Михайло Попович, Іван Бушко, Володимир Чубірко, Чаба Пейтер, Михайло Цірик та ін.

У процесі роботи президії обговорено декілька звернень до Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, серед них ініційовано щодо фінансування з держбюджету невідкладних заходів з ліквідації наслідків грудневого паводку на Закарпатті, ситуації на Солотвинському солеруднику та Мужіївському золоторуднику, спрямованих на вирішення наболілих у регіоні соціальних та екологічних проблем.

Прес-служба Закарпатської обласної ради