Новорічні подарунки від Віктора Балоги отримала малеча з Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату для дітей з вадами слуху

У рамках масштабної благочинної акції «З любов’ю і турботою до дітей», що триває в краї за сприяння лідера Єдиного Центру Віктора Балоги, понад 4 тисячі дітей, які виховуються в закарпатських школах-інтернатах, отримають новорічні подарунки.

Першими їх у четвер, 23 грудня, приймала малеча з Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату для дітей з вадами слуху.

Чудовою нагодою для добрих справ, безперечно, є новорічно-різдвяні свята. Адже саме цієї пори малеча з нетерпінням чекає на подарунки під ялинкою. Мріють про них і діти, які за волею долі позбавлені батьківського тепла, родинного затишку, визираючи Діда Мороза з вікон сиротинців, дитячих будинків та шкіл-інтернатів. То ж, звичайно, організатори акції “З любов’ю і турботою до дітей”, у ці дні не могли не здійснити дитячі мрії.

За сприяння Віктора Балоги усі вихованці інтернатних закладів області, а це понад 4 тисячі наших юних земляків, отримають впродовж новорічно-різдвяних свят солодкі подарунки. Аби вручити їх представники Єдиного Центру завітають до кожного сиротинцю й школи-інтернату, розділять з вихованцями радість свят та побажають здоров’я, добра, успіхів та благополуччя.

Одними із перших подарунки отримали учні ужгородської спеціальної школи-інтернату для дітей з вадами слуху. В гості до них завітав керівник секретаріату обласної організації Єдиного Центру Володимир Шкріба. Учні та їх наставники приготували для гостей цікаву розважальну програму – за участі Діда Мороза, Снігуроньки та багатьох інших казкових героїв. Відтак за годину, протягом якої тривав концерт, глядачі буквально поринули в справжню новорічну казку.

У свою чергу, гості нагородили дітей за чудову виставу гучними оплесками та й вручили їм солодкі подарунки. А вчителі, від імені вихованців, подякували організаторам акції за подарунки, наголосивши, що раніше школа отримала від єдиноцентристів слухові апарати, побутову техніку, солодощі.

Керівник секретаріату обласної організації Єдиного Центру зауважив, що широкомасштабна благодійна акція “З любов’ю і турботою до дітей” триває в краї вже п’ятий рік. В її рамках посильну допомогу отримують наймолодші жителі області, зокрема сироти, діти з неблагополучних і малозабезпечених родин, вихованці дитячих будинків, шкіл-інтернатів…. Не стали винятком і нинішні новорічно-різдвяні свята.

Володимир Шкріба передав вихованцям та працівникам закладу також щирі вітання від Віктора Івановича з нагоди наступаючого Нового року й величного свята Різдва Христового.

– Сердечно бажаю кожному з вас, щоб усі найзаповітніші мрії неодмінно здійснилися, – наголосив Шкріба. – Будьте щасливими, веселими, гарно вчіться, зростайте ввічливими та чесними і хай завжди оберігає вас Ангел-охоронець.

Закарпаття online