Ужгород: Черкаський агент “викрав” гравця у ФК “Закарпаття”!

[Total: 0    Average: 0/5]

Є футбольні фахівці, так звані агенти, які допомагають гравцям працевлаштуватися в футбольний клуб, враховуючи максимальні вигоди для футболістів. А є агенти, яких окрім меркантильного інтересу – бажання зірвати чималий куш за здібного гравця, більше нічого не цікавить, навіть, бажання самого гравця.
Ці «торгівці» інколи, здатні нав’язати футболісту свою власну думку, навіть, тоді, коли гравець от-от має їхати уже в обраний ним клуб, а якщо футболіст ще й юний, то для таких «типів» переконати останнього поїхати туди, куди їм хочеться – «дитяча забавка». Навіть, більше, вони здатні вигадати будь-яку «гидоту» про вже обрану футболістом команду лиш би «зачепити» гравця.

Щось подібне сталося з Юрієм Чонкою, з яким керівництво «Закарпаття» вело тривалі перемовини і, нарешті, сторони досягли згоди, згідно якої Юрій мав відправитися на тренувальний збір у Туреччину разом із «Закарпаттям». Але вже через два дні Чонка різко змінює свою думку і відмовляється йти в ужгородську команду. Як виявилося, до таких метаморфоз Чонку спонукав не хто інший як черкаський агент Олексій Люндовський, котрий в минулому прагнув стати журналістом, але чомусь так ним і нестав, мабуть умовляти гравців в нього виходить краще. Таке поняття як порядність цьому пану до одного місця, адже він знав, що Юрій має домовленість з «Закарпаттям», але ця «дрібниця» для зажерливого агента, який прагне зірвати джек-пот за юного виконавця — не перепона. Слід відмітити, що упродовж чотирьох років Юрій за бюджетні кошти під наглядом закарпатських тренерів освоював футбольні ази в ужгородській СДЮШОР з футболу, яка має підписаний договір про співпрацю з ФК «Закарпаття», вихованці котрої напряму мали б попадати в лави ужгородського клубу. Тож цьому горе-агенту як і клубу, який прагне підписати Чонку слід би задуматися, що після опції підписання контракту можуть випливти, небажані питання, так як Юрій зовсім не вихованець аматорського «Берегвідейка», за який відіграв всього лише два сезони, а вищеназваної СДЮШОР, де його виховали наші тренери.

Загалом, агентів у футболі багато, є серед них і порядні, які перед тим як займатися працевлаштуванням гравця вислухають усі зацікавлені сторони – клуб, ФФУ, а не потайки за спиною домовляються і «крадуть» здібного футболіста. Це не перший подібний випадок, тому наш клуб відповідно реагуватиме на подібні дії агентів і звертатиметься до ФФУ, щоб остання вжила відповідні санкції до таких «викрадачів» талановитої молоді, яка вже має домовленість з нашим клубом.

Генеральний директор ФК «Закарпаття» Іван Шіц

Comments are closed.