Закарпаття: Виноградівський злодій брав “на діло” щоразу нового напарника

[Total: 0    Average: 0/5]

Так буває у житті, що на кримінальну стежку досить часто стають не лише діти з неблагополучних родин. Нерідко протиправним ремеслом починають займатися і чада досить заможних батьків. У таких випадках, як правило, громадськість дивується, мовляв: «Чого їм ще бракувало?».
Подібна ситуація склалася і в одній з виноградівських родин. Ця сім’я завжди була у селі на одному з кращих рахунків – мати працює вчителем, батько – зубним лікарем. Для улюбленого, нині 21-річного, сина родичі хіба що не діставали з небес зірок. Можливо, саме через те, що хлопця балували, він і почав спершу покурювати наркотичне зілля, а потім і зловживати сильнішими препаратами. Не виключено також, що по слизькій доріжці юнак пішов через негаразди у сім’ї – нещодавно батьки розлучилися. Мати перестала контролювати свого дорослого сина. Тож, оступившись раз, він вже й не міг зупинитися.

А попався хлопець на недавній крадіжці з будинку в одному з населених пунктів Виноградівського району. Звідти уночі наш «герой» разом зі своїм напарником поцупив 1300 доларів, 600 євро та 80 тисяч угорських форинтів і ще чимало золотих прикрас.

Розслідуючи цей випадок, співробітники Виноградівського РВ УМВС врешті-решт «вийшли» на зловмисників, причетних до скоєння злочину. Хоча основного фігуранта справи, згаданого 21-річного жителя одного із сіл Виноградівщини, стражі порядку знали, як облупленого, — він уже попадав у поле зору працівників міліції за вживання і розповсюдження наркотичних препаратів. Однак у ході оперативно-розшукових заходів з’ясувалося: ця крадіжка – не єдиний «подвиг» в активі молодого злодія. Виявляється, він встиг добряче «наслідити» у районі. Протягом двох років з помешкань жителів Виноградівщини хтось, залишаючись безкарним, викрадав дорогі речі і гроші. Саме ці крадіжки, стало відомо стражам порядку, і були на совісті нашого «героя».

Частину краденого він встиг за цей час, звісно, продати. Гроші витратив на власні потреби. Скоріш за все, не обійшлося і без купівлі «наркоти». Деякі речові докази правоохоронці вилучили. І тут з’ясувався цікавий факт. Більшість поцуплених речей у громадян із сусідніх населених пунктів зловмисник збував у власному селі. Коли правоохоронці розпитували в селян, чому вони купували підозрілі речі (адже було зрозуміло, що все це добро користоване), люди відповідали: просто продавець пропонував свій «товар» за дуже низьку ціну.

Наразі крадія затримали і він перебуває в ІТТ Виноградівського РВ УМВС. Працівники міліції вже довели його причетність до скоєння кількох крадіжок у районі, хоча не виключають можливість, що таких «подвигів» у його активі може виявитися значно більше. Затримали правоохоронці і багатьох співучасників нашого «героя». До речі, хлопець проявив неабияку обережність під час своїх «походеньок». Вирушаючи на скоєння чергової крадіжки, виноградівський злодій щоразу брав нового напарника, аби не привертати до себе зайвої уваги.

Ігор СТЕФАНЕЦЬ, ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

Comments are closed.