Ужгород: Ратушняківський “ведмедик” переїхав з площі Поштової в альпінарій

Відтепер скульптура ведмедика, котра була встановлена поблизу міської ради і наробила в Ужгороді чимало галасу, має нову прописку. Ведмідь “мешкає” неподалік від свого старого місця розташування – на “терасі” над площею Поштовою.
Перенесення скульптури, котре відбулося у вівторок зранку, не зайняло багато часу. Зараз служби, які й транспортували ведмедя та встановлювали його на нову бетонну основу, переймаються укріпленням статуї.

Швидше за все, ведмідь зазнає не тільки реставрації після пошкодження вандалами (від яких найбільше постраждала його спина), але й більш значного оновлення. Є задум перетворити скульптуру на знак “нульового кілометру” – такі символи встановлюють у містах близь поштамтів і вони показують відстань до різних точок карти світу. За словами прес-секретаря міського голови Алли Хаятової, міні-варіант такої скульптури ще від зими стоїть у кабінеті Віктора Погорєлова. Загалом же ведмедя вирішили перенести на нове місце через те, що саме в альпінарії, в оточенні дерев, він виглядатиме органічніше. А на Поштовій, звідки  “переїхав” смугастий, буде клумба.

Comments are closed.