Закарпаття: 11 травня пройде презентація книги Павла Роберта Магочі «Енциклопедія історії та культури карпатських русинів»

[Total: 0    Average: 0/5]

У середу, 11 травня у прес-центрі газети “НЕДІЛЯ” пройде прес-конференція та презентація для представників ЗМІ області видання «Енциклопедія історії та культури карпатських русинів» (м. Ужгород: Видавництво В.Падяка, 2010. – 888 стор.).

Книга є перекладом другого, доповненого і переробленого видання «Encyclopedia of Rusyn History and Culture» за редакцією Павла Роберта Магочія та Івана Попа, яке вийшло 2005 року у Видавництві Торонтського університету у Канаді.

У презентації для ЗМІ приймуть участь – головний автор книги, редактор видання – Павло Роберт Магочій, кандидат наук, директор видавництва Валерій Падяк, автор перекладу з англійської мови – Надія Кушко та Стівен Чепа – бізнесмен з Канади, спонсор видання.

Гості презентують свою роботу журналістам, адже в силу багатьох обставин громадськість України не отримує достатньої інформації щодо одного із самобутніх східнослов’янських народів – карпатських русинів.

Дане видання є першою енциклопедією, присвяченою історичному минулому та культурі карпаторусинів усіх країн, де вони мешкають.

Прес-конференція відбудеться о 13.30 (час орієнтовний, уточнення за тел. 61-58-04) у прес-центрі газети за адресою: пл. Корятовича, 2, 2-ий поверх (вхід з двору).

Довідка “НЕДІЛІ”
Павло Роберт Маґочій — канадський історик, професор історії та політології Торонтського університету, президент Світового конгресу русинів та автор книг з історії русинів.Від 1996 року Маґочій належить до Королівського товариства Канади.

Презентація широкій громадськості «Енциклопедії історії та культури карпатських русинів» пройде 11 травня у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки – м. Ужгород, пр. Свободи, 16. Початок об 16.00 год.

nedilya.at.ua

Comments are closed.