Закарпатська дівчина вкрала телефон з магазину

Звичним і зрозумілим для людства є прагнення слабкої статі до прекрасного, до піднесеного, а от що керувало молодою, вродливою, з виду далеко не дурною дівчиною, коли вона, зайшовши в магазин канцелярських товарів, викрала звідти мобільний телефон, наразі з’ясовує слідство.
До Перечинського райвідділу міліції поступило повідомлення про те, що власник одного з магазинів райцентру виявив зникнення свого мобільного телефону з приміщення свого магазину. Пояснив, що телефон лежав на канцелярському столі та був підключений до зарядного пристрою. На місце події виїхали працівники міліції в складі слідчо-оперативної групи. Вживаючи всіх необхідних заходів з метою встановлення особи, яка могла бути причетна до зникнення телефону, правоохоронці вийшли на слід крадія, точніше, крадійки, до того ж неповнолітньої дівчини.

Свій вчинок вона пояснює тим, що їй сподобався телефон, а в батьків нема грошей, аби придбати такий нема. Тому, скориставшись миттю, коли ніхто не бачив, вона вимкнула телефон від зарядного пристрою і кинула в дамську сумку. Дівчина в скоєному зізналася і щиро розкаюється. «Особливо, – каже вона, – соромно перед батьками, адже вони виховували мене в дусі християнства, змалку водили до Божого храму, сподівалися зростити собі гідну заміну» Хочеться сподіватися, що даний випадок стане для дівчини наукою на все майбутнє життя. Наразі ж її долю вирішуватиме суд. Адже міліцією порушено кримінальну справу за злочин, що підпадає під ознаки ч.1. ст. 185 Кримінального кодексу України.

Дівчині загрожує штраф від 50-ти до 150-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

 Джерело:  Мирослава Пекар, Перечинський РВ УМВС