“Карпати” вдруге виграли в “Реала” – 43:27

Ужгородські “Карпати” вдруге поспіль переграли миколаївський “Реал”. Лідер жіночої Суперліги з гандболу переграв аутсайдерів, як кажуть, на класі. Рахунок матчу – 43:27, підтвердження цьому.

Було видно, що “Карпати” з перших хвилин матчу грали у своє задоволення. Боротьба на майданчику спорткомплексу “Юність” точилася (як і в першому матчі) лише в перші 20 хвилин. Далі – гості здали фізично. Ужгородки були влучніші, точніші та швидші. Як результат – перемога 43:27.

“Карпати” впевнено продовжують очолювати турнірну таблицю. В їхньому активі 38 очок після 20 зіграних поєдинків. 5 очок лідеру змагань поступаються гандболістки львівської “Галичанки”. Саме в двобої цих команд, який відбудеться 29 та 30 березня в Ужгороді,  може й вирішитися доля цьогорічного чемпіонату.