Закарпатець на Виноградівщині зловив восьмикілограмового коропа

Ось так виглядає найбільший на цей час рибальський трофей цьогорічного сезону. Красень-короп, що став здобиччю виноградівця Себастіана Міндака, заважив не мало, не багато – 8 кілограмів 200 грамів.

Восьмеро друзів-рибалок на травневі свята з ночівкою перебували на березі озера поблизу Дубків. Близько півночі Себі відчув несильний клюв на свої вудочці. Коли взяв вудилище в руки, одразу зрозумів – на гачок потрапила серйозна рибина. Добре, що не запанікував і не став поспішати – легенько підтягував здобич до берега. Один з хлопців у цей час підсвічував фонарем, а інший із сачком зайшов у воду по коліна.

Боротьба з велетенським коропом була нетривалою – всього хвилин п’ять. Зате радості скільки! Упійманця, як і належить, зважили, сфотографувалися з ним на пам’ять і… відпустили в озеро. Такі правила, нічого не вдієш.

Восьмикілограмовий короп – поки що найбільший трофей у житті молодого рибалки Себастіана Міндака. Та хлопець упевнений – нові удачі ще попереду. Адже рибальський сезон лише розпочався і на друзів-рибалок чекають багато ночівок на берегах річок і озер нашого краю.

Джерело:  Новини Виноградівщини

Comments are closed.