Мукачівські ДАІшники відвідали дитячий садочок та школу-інтернат

В області стартував комплекс профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Своєрідний «місячник безпеки» проводиться щорічно, й вже став доброю традицією. Цього річ, в рамках рейду, особливу увагу працівники Державтоінспекції Мукачівщини вирішили приділити не тільки школярам але й вихованцям дитсадочку.

Хоча вихованцям дитсадка лише чотири-п”ять років, але всі вони добре знають про власну безпеку на дорозі. Щодня їм про це розповідають батьки та вихователі. А сьогодні цю відповідальну місію виконали міліціонери. Державтоінспектори Мукачівщини завітали до дошкільного навчального закладу №23 м. Мукачево і провели профілактичний захід під назвою «Урок безпеки для дошкільнят». Для малечі це дуже цікаво.

” Ми провели цей урок у вигляді гри, провели вікторину та перевірили дитячі знання з правил дорожнього руху, – розповідає старший державтоінспектор ВДАІ Василь Меліка. На уроці безпеки все було по-справжньому. І головний міліціонер садочку, пішоходи та світлофор. Адже саме в ігровій формі діти краще запам’ятовують прості правила дорожнього руху, проте, вкрай важливі. Дізналися малюки й про те, де можна їздити на велосипеді, кататися на роликах, аби не потрапити під колеса авто.”

Пізніше державтоінспектори завітали і до вихованців Мукачівської спеціалізованої школи-інтернату для сліпих та слабозорих дітей. На відміну від своїх маленьких попередників вихованці дуже по-дорослому підійшли до проблем безпеки на дорозі, також вони із задоволенням поділилися своїми знаннями Правил дорожнього руху з правоохоронцями.

Інспектори ДАІ готові працювати у цьому напрямку з іншими навчальними та дошкільними закладами, аби наголосити дітям про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху – зазначив начальник Мукачівського ВДАІ Томаш Дулов.

Джерело: Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС