До Дня міста «Карпатська Січ» провела Кубок Ужгорода з міні-футболу серед вуличних команд

[Total: 0    Average: 0/5]

До 1120-ї річниці міста Ужгород спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ» за підтримки управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради провів Кубок Ужгорода з міні-футболу серед вуличних команд.

Метою заходу стали розвиток і популяризація футболу в м. Ужгород, зміцнення здоров’я і підвищення рівня фізичної підготовки, пропаганда здорового способу життя, виявлення найсильніших команд непрофесіоналів, адже до участі допускалися непрофесійні команди, гравці яких не числяться в футбольних секціях Ужгорода, тобто прості вуличні юнаки, які мають бажання розвиватися і показати свій рівень в рівній боротьбі з суперниками. Турнір був покликаний відроджувати у дітей інтерес до спорту та закладати в них патріотичні цінності.

Змагання проводились в багатопрофільному ліцеї Лідер (ЗОШ І-ІІІ ступенів №20). Почалось спортивне дійство о 10 годині. Зареєстровані команди було розділено на дві групи по чотири команди-учасниці, в яких всі вісім команд в напружених та цікавих матчах вирішували, хто з них вийде до півфіналу кубка.

В групі “А” перемогу здобула команда “УТЕІ КНТЕУ”, яка в півфіналі виявилася сильнішою за другу команду групи “Б” – “Смурфики”, які, нагадаємо, виграли путівку в Київ на фінал Кубка Молодого Футболу, який відбувався тижнем раніше. Іншу півфінальну пару склали колективи “Карпатська Січ” та “Звичайні хлопці”: в першому таймі січовики допустили помилки в захисті, за що і були покарані забитими голами, в другому таймі відігратися не вдалось. Але удача посміхнулась “Карпатській Січі” в матчі за третє місце, в якому січовики обіграли “Смурфиків” і стали бронзовим призером турніру.

Фінальна гра між “УТЕІ КНТЕУ” та “Звичайними хлопцями” стала найкращою на турнірі. Гра супроводжувалася сильними емоціями гравців, фолами, чудовими фінтами та комбінаціями, купою гольових моментів та голів. Зрештою, переможцем Кубка Ужгорода з міні-футболу серед вуличних команд стала команда “УТЕІ КНТЕУ”.

“Одним з основних завдань та діяльністю спортивно-патріотичного руху “Карпатська Січ” є спортивна діяльність, яка включає в себе футбольні турніри та турніри з різних видів спорту, теренові ігри, вишколи, організацію патріотичних таборів, проведення лекції та пропаганду на тему “Здоровий спосіб життя” тощо. Це вже не перший наш футбольний турнір. Будемо сподіватися – і не останній. Успішність проведення різних кубків та турнірів нашим рухом є очевидною, команди з радістю реєструються все більше і більше, завжди є нові та “старі” учасники змагань, за наші турніри чують в місті і не лише, бо вже проведено більше ніж з десяток подібних турнірів. Надалі в планах є відкрити свій чемпіонат серед аматорів. Звісно, зробити це надскладно, але ми сподіваємося на допомогу кожного колективу, який брав участь у організованих нами змаганнях. Разом ми зможемо багато зробити та змінити, тому пишіть нам або телефонуйте (099 437 36 86 Тарас, karpatska.sich@gmail.com ) Вступайте в “Карпатську Січ”!” – каже координатор “Карпатської Січі” Тарас Деяк.

“Ми проти сучаного футболу, футболу без корупції, без комерції. Спорт заради здоров’я, а не для відмивання грошей. Ми проти засилля футбольних організацій, які замість футболу займаються політикою та бізнесом,” – кажуть організатори з “Карпатської Січі”.

Comments are closed.