Закарпатські рятувальники влаштували свято для діточок зі сходу

Ужгороді проживає 165 діток-переселенців і всі вони отримали подарунки та святковий настрій.

Починаючи із вчорашнього дня, рятувальники Управління ДСНС України у Закарпатській області почали вітати дітлахів із наступаючим днем Святого Миколая. Так, сьогодні працівники служби порятунку Закарпаття на чолі із начальником Управління Мирославом Щербеєм привітали дітей вимушених переселенців, що тимчасово проживають в Ужгороді.

Рятувальники, юні учасники фестивалю ДЮП та представники Закарпатської обласної організації державного пожежного товариства України запросили 165 дітей вимушених переселенців до загальноосвітньої школи № 8, де на них вже чекало справжнє свято з нагоди Дня Святого Миколая.

«Всі діти, незалежно від місця їхнього народження чи проживання заслуговують на подарунки, адже вони були чемними та слухняними впродовж усього року. Мета нашого сьогоднішнього свята – це розказати підростаючому поколінню про традиції святкування дня Святого Миколая на Закарпатті, донесення часточки доброти та любові, для того, щоб ці діти, не відчували себе чужими у нашому краї, який вже став для них другою домівкою», – зауважив у своєму виступі Мирослав Щербей.

Насамкінець, рятувальники, представники Добровільного пожежного товариства та команда ДЮП вручили всім присутнім солодкі подарунки та побажали присутнім здоров’я, щасливої та мирної долі, а також Божого благословення.

У ДСНС України у Закарпатській області

Comments are closed.