Прокуратура зайнялась недбалими чиновниками

За фактом службової недбалості посадовців на Рахівщині, через що приватне підприємство отримало дозвіл на розміщення міні-ГЕС, прокуратура розпочала кримінальне провадження.

За дорученням прокуратури району, слідчим відділом Рахівського РВ УМВС України внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за фактом службової недбалості службових осіб однієї з сільрад району (ч. 1 ст. 367 КК України).

Як повідомила заступник прокурора Рахівського району Леся Кабаль, наразі встановлено, що в червні 2013 року службовці сільради, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, неправомірно організували та провели нелегітимні і неповноважні громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при розгляді та вирішенні питання з надання дозволу приватному підприємству на розміщення малої гідроелектростанції дериваційного типу на території Рахівщини.

В результаті, не оприлюднивши згідно із законом результати громадських слухань, прийняли рішення сільради, яким погодили приватному підприємству детальний план для розміщення малої гідроелектростанції на території села та за його межами.

Хід подальшого досудового розслідування перебуває на контролі у прокуратури Рахівського району.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.