Порошенка попередили про можливість нового повстання

[Total: 0    Average: 0/5]

Нардеп від «Самопомочі» Єгор Соболєв попередив президента Петра Порошенка про «нове повстання».
Про це він написав у Facebook.

“Я публічно попереджаю Президента України – якщо закон про очищення влади буде скасовано, як законодавець я більше не буду витрачати час на закони.

Я зосереджуся на підготовці нового повстання, яке зупинить реставрацію системи Януковича”, – заявив він.

За словами нардепа, повстання матиме на меті “набір наново всіх суддів”.

“І покарання теперішніх злочинців у мантіях, які вже два роки нищать запит суспільства на правосуддя. У тому числі покарання нарешті понесуть судді Конституційного суду, які давали Януковичу диктаторські повноваження, а тепер розглядають скасування люстрації його режиму”, – написав він.

“Вони носять мантії суддів КС виключно завдяки бездіяльності ГПУ та СБУ, керівники яких призначені вами, пане президенте. І порушена проти суддів КС одразу після Євромайдану справа про зазіхання на конституційний лад цими керівниками досі не доведена до суду.

Як і справи про розстріл Небесної сотні, злочинну недбалість керівників Генштабу в цій Війні за Незалежність та справи про топ-корупцію.

Я великий прихильник еволюційних змін в Україні. Але якщо Ви і Ваші партнери, Петро Олексійович, робите такі зміни неможливими, доведеться повернутися до революційних”, – заявив Соболєв.

Нагадаємо, що сьогодні Конституційний суд продовжив розгляд окремих положень закону “Про очищення влади”.

Раніше 47 депутатів поскаржилися на порушення законом “конституційних принципів верховенства права”. Під поданням до КС підписался колишні “регіонали”, представники “Опозиційного блоку”.

http://gazeta.ua

 

Comments are closed.