В міжгірському бюджеті “лататимуть дірки”

[Total: 0    Average: 0/5]

24_HangingMonkey_FinalУ порівнянні з минулим роком значно знизився обсяг базової дотації Міжгірського району. Про це на сесії районної ради повідомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Бундзяк.

Мова йде про скорочення у 348,1 тис. грн. через зменшення середньої заробітної плати по Україні.

Крім цього зменшено субвенції допомог сім’ям з дітьми, на житлово-комунальні послуги; відмінено субвенцію з держбюджету на інші послуги окремим категоріям громадян, компенсацію з пільгового перевезення громадян, оплату за придбання санаторно-курортних путівок та за послуги зв’язку і капітальний ремонт житлових будинків окремих категорій населення. Збільшено обсяг субвенції з держбюджету:

освіта – 224,0 тис.грн.;
медицина -99,8 тис. грн.;
на придбання твердого та пічного палива – 1412.7 тис. грн.

Депутат, начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Субота говорив, що відповідно до Закону України в 2016 році безплатним харчуванням забезпечуватимуться лише пільгові категорії дітей. За його інформацією у районі є 2616 учнів початкових класів, які до цього харчувалися безкоштовно, з них близько 850 учнів пільгових категорій.

Голова райради Василь Щур зобов’язав депутатів , директорів загальноосвітніх шкіл спільно з фінансовим управління райдержадміністрації вивчити питання і знайти можливість гарячого харчування дітей початкових класів. До даної проблеми депутати районної ради повернуться на наступному пленарному засіданні сесії районної ради.

За матеріалами Марії Рубець, Міжгірська райрада

Loading...

Comments are closed.