За напад на журналістів ужгородського підприємця судитимуть

Вересневу справу про напад на журналістів одного з місцевих телеканалів під час зйомки репортажу про право власності над магазином «Корзо» скеровано до суду.

7 вересня 2015 року близько 22:00 біля ужгородського магазину «Корзо», під час зйомки репортажу про право власності над приміщенням, на журналістів одного з місцевих телеканалів напав один із ужгородських підприємців.

Не гаючи часу, 24-річна журналістка Тетяна Легеза та 30-річний Юрій Ярохович, оператор телеканалу, написали заяву до поліції та дали всі необхідні свідчення разом із журналісткою-свідком Ларисою Романюк. У результаті, проти порушника розпочалося кримінальне провадження.

У ході справи над підозрюваним у нападі, Павлом М., уже відбувся суд задля визначення запобіжного заходу. Після цього підприємець сплатив 24 тис. грн. застави. Наразі всі слідчі дії завершилися, а сам слідчий вже зустрівся з кореспондентами телеканалу та ознайомив потерпілих з усіма подробицями справи.

Додамо, що впізнаний потерпілими нападник фігурує вже у статусі обвинуваченого, а не підозрюваного. Матеріали справи вже передані до суду.

Підприємець обвинувачується у трьох справах, зокрема, ст. 171 КК України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), передбачає штраф до 50-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6-ти місяців, або обмеження волі на строк до 3-ох років. А також за пошкоджене майно журналістів, накамерне світло, а також напад на громадянку.

Суд над обвинуваченим підприємцем відбудеться 19 січня у залі Ужгородського міськрайонного суду об 11:30.

Джерело: відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Comments are closed.