Студент з Закарпаття зустрівся з датським Принцом на міжнародній конференції талантів в Данії

[Total: 0    Average: 0/5]

Як член ексклюзивної студентської групи в Данії, яка зібрала самовіддану міжнародну молодь, він мав можливість зустрітися з Його Королівською Величністю Принцом Йоахімом Датським і бути присутнім на інтерв’ю і відкритому діалозі про життя за кордоном і про Данію як місце для побудови кар’єри.

2-го квітня, група з 180 міжнародних молодих талантів, які зараз живуть і навчаються в Данії, зустрілася з Його Королівською Величністю Принцом Йоахімом Датським в штаб-квартирі COWI, однієї з найбільших глобальних інженерних компаній з Данії. Молоді таланти мали унікальну можливість зустрітися з датським принцом, разом з вибраними міжнародними компаніями з Данії, такими як Mærsk, Novo Nordisk, Grundfos, Coloplast, а також Microsoft. Одним з цих талановитих молодих людей був Лоран Чечур з м. Ужгород, який зараз навчається в університеті міста Ольборг, Данія.

«Для мене було великою честю зустрітися з Його Величністю Принцом Йоахімом на відкритому інтерв’ю. Як і я, він жив міжнародним життям, вчився і працював за кордоном. Це показує Данію як країну з низьким рівнем ієрархії суспільства, в якій я, як студент, в неформальній обстановці маю можливість познайомитися з членом Датської Королівської Сім’ї. Мені думаю, це дуже вигідно для зв’язку наших країн і мені здається, що датський принц був дуже зацікавлений в міжнародних студентах» – каже Лоран Чечур.

Лоран приймає участь в програмі розвитку талантів в Данії, об’єднанні більш ніж 600 молодих студентів з різних країн, як використовують свої зв’язки для можливих кар’єрних можливостей в Данії.

«Зі створенням кар’єрних програм для молодих талантів в Данії, ми створюємо можливості для міжнародних талантів зі всього світу. В сьогоденній глобальній економіці, мобільність талантів є одним з найважливіших важелів міжкультурного обміну, інновацій та  міжнародного бізнесу. Підтримуючи наші молоді таланти, ми єднаємо Данію з країнами вибраних міжнародних студентів і це показує прекрасні результати» – сказав Принц Йоахім під час конференції.

Під час зустрічі міжнародних талантів на конференції в Копенгагені, дискусія відбувалася навколо Данії, як місця для розвитку кар’єри, можливостей збалансованого в роботі і житті датського суспільства а також пошуку роботи в Данії.

«В сучасній глобальній економіці, висококваліфікована робоча сила є необхідною для міжнародної конкурентоздатності, іновативності і підприємництва. Близько спілкуючись з міжнародними студентами, ми об’єднуємо Данію і країну наших молодих талантів на неформальному людському рівні, створюючи багато можливостей для двосторонніх бізнес можливостей для обох країн» – каже Ніколай Любанскі, директор об’єднання талантів «Молодіжні посли доброї волі в Данії».

Ця ініціатива є започаткована датськими університетами в Копенгагені, Орхусі та Ольборзі, разом з організацією «Можливості Копенгагена» і фінансується соціальним фондом Європейського Союзу.

mukachevo.net

Comments are closed.