Турне гурту «Бумбокс», присвячене виходу максі-синглу «Люди» охопить 14 міст України

Другого квітня, з концерту в київському Палаці Спорту, розпочався концертний тур Бумбокса – «Люди». Це турне присвячено виходу максі-синглу «Люди» і охопить 14 міст України. Бумбокс проїдуть від Києва до Чернівців та від Кривого Рогу до Львова. У Львові концерт відбудеться 28 травня в Палаці Спорту «Спартак».

Максі-сингл «Люди» – другий сингл в історії Бумбокса. Дев’ять років тому Бумбокс вже випускали сингл – «Тримай», який побив всі рекорди продаж. «Люди» – сингл, записаний в Києві на студії «Бобіна» саундпродюсером Дмитром «Бобом» Хомулко.

До синглу увійшли п’ять пісень: «Люди», «Выход», «Злива» (feat. Джамала та Pianoбой), «Рок-н-рол», «Мала». Це перший запис Бумбокса, в якому гурт грає в новому складі – до знайомої всім «п‘ятірки» приєднався талановитий піаніст Павло Литвиненко, який більше року їздив з гуртом в якості сесійного музиканта.

Реліз максі-синглу «Люди» відбувся першого квітня, випустив лейбл Moon Records.

Над оформленням синглу, як і над всім фірмовим стилем туру, працювала художник і дизайнер Евеліна Яцеленко. В кожен сингл вкладено комплект стікерів та карта з автографом одного з шести музикантів гурту.

Тур Бумбокса «Люди»:

19 квітня – Одеса, Палац Спорту
20 квітня – Полтава, «Villa Крокодила»
13 травня – Чернівці, Літній Театр
14 травня – Івано-Франківськ, «Platinum»
28 травня – Львів, Палац Спорту «Спартак»
4 червня – Чернігів, Літній Театр
11 червня – Сєвєродонецьк, Льодовий Палац Спорту

Квитки в касах міст та на сайтах:

kasa.in.ua
parter.ua
karabas.com

Бумбокс в Інтернеті

facebook.com/boomboxfamily
aleks.com.ua
www.youtube.com/user/familyboombox
soundcloud.com/mfmlabel