Москаль проінспектував ремонт дороги «Вилок – Дяково»

Голова ОДА здійснив поїздку у Виноградівський район, щоб проконтролювати ремонт відрізку траси «Вилок – Неветленфолу – «Дякове».

На дорозі, яка веде до єдиного на Закарпатті вантажного пункту пропуску між Україною й Румунією, капітальний ремонт не проводився 25 років. Через жахливий стан дорожнього покриття минулого року мешканці Дякова навіть влаштували акцію протесту з перекриттям автодороги.

Геннадій Москаль домігся виділення коштів для проведення ремонту з Державного бюджету України, Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

– Роботи проводить дорожня фірма з Києва, яка побудувала в Мукачівському районі власний завод із виробництва асфальту, – зазначає Геннадій Москаль. – Тут задіяна потужна й сучасна імпортна техніка, і якщо дозволить погода, до кінця місяця ремонт буде завершений. Ми домовилися з київськими дорожниками, що вони візьмуться за відновлення й інших проблемних доріг як на Виноградівщині, так і в інших районах області. Зараз по максимуму задіюємо кошти на ремонт доріг на Закарпатті, однак відчуваємо брак потужних автодорожніх структур.

http://www.carpathia.gov.ua