В УжНУ відкрили безкоштовні курси програмування

[Total: 0    Average: 0/5]

З початку вересня на базі математичного факультету стартували курси програмування для студентів та старшокласників.

До проекту залучили учнів 10-11-х класів ужгородського ліцею, класичної та лінгвістичної гімназії, 1-ої та 19-ї шкіл, де напередодні організатори провели профорієнтаційну роботу. Навчання є безкоштовним і розраховане воно не тільки на математиків та програмістів, а й на всіх охочих. Курс програмування триватиме близько 3-х місяців.

Заняття проходять на базі математичного факультету, на 3-му поверсі в 319-й аудиторії, вул. Університетська 14. Навчання базується на відеоуроках, які доступні в інтернеті, тому їх можна переглядати в будь-який час.

«В чому унікальність цих курсів – вони всі доступні в он-лайні, але видаються «порціями» – кожен тиждень видається нове завдання, а до нього – відео-урок, в якому пояснюється, як це завдання слід виконати. А раз в тиждень збираємось тільки для того, щоб обговорити, що було зрозуміло, що незрозуміло і чи справились з завданням поточним протягом тижня», зазначив заступник декана математичного факультету Павло Мулеса.

Особливу увагу у навчанні приділяють практиці. Учасники зможуть дізнатися про основи динамічних сайтів та баз данних, а також як створювати веб-сторінки та мобільні додатки. Навчання проводитимуть Павло Мулеса та програміст із Копенгагена, родом з України, Олександр Скакунов.

«Учасники матимуть можливість створити власний веб-сайт для реальних підприємств Ужгорода. По закінченню навчання отримають сертифікат про проходження курсів програмування, а найкращі студенти – шанс вигідно працевлаштуватись. Ці уроки створені на високому професійному рівні, в той же час, доступні для сприйняття неспеціалістам в програмуванні, тому навіть учні старших класів зможуть ефективно з ними працювати» – переконує Павло Мулеса.

Всі бажаючі можуть долучитися до курсів, для цього потрібно долучитися до групи.

В повідомленні адміністратору обов’язково вказати ім’я, прізвище, факультет та курс, для школярів – клас школи.

Comments are closed.