У обласному центрі Закарпаття оновлюють вуличне освітлення

Сьогодні в Ужгороді працівники «Закарпателектробуду» відновлюють мережі вуличного освітлення на вулицях Тихого, Годинки. На площі Кирила і Мефодія працівники підприємства готують святкову ілюмінацію для однієї з ялинок. Також продовжують міняти лампи у мікрорайоні «Червениця» – на вулицях Пряшівській, Виноградній, Лісній, у провулках Укропному, Вишненімецькому.

Працівники комунального підприємства КШЕП сьогодні підсипають протиожеледною сумішшю дороги, тротуари, автобусні зупинки, повідомляє zakarpatpost.net прес-служба Ужгородської міської ради.

На вулиці Собранецькій працівники фірми «Авант» готують основу під асфальтування.

Підприємство КБК продовжує викладати тротуарну плитку на вулицях Підгірній, Собранецькій, тротуарну плитку, бордюри роблять на вулиці Залізничній № 42-44 та на транспортному мосту з боку площі Б. Хмельницького.

Капітальний ремонт тротуарів продовжують на вулиці Тлехаса – викладають плитку навпроти дитячого садочка.

Тривають капремонти покрівель на проспекті Свободи №45, площі Дружби Народів № 2, набережній Київській № 17, вулицях Благоєва №12, Швабській № 58, М. Вовчка №14, Насипній №3, Канальній № 31.

Оновлюють водопровід, каналізацію за адресами: набережна Незалежності № 21, Легоцького № 38.

Працівники підприємства «УжАгромікс» сьогодні проводять обрізку/вирізку дерев на території ЗОШ № 5 та продовжують викорчовувати пні на алеї між школами №12, 15.


zakarpatpost.net