На Мукачівщині двоє чоловіків вкрали 72 віконні рами

Поліція затримала двох чоловіків, які з приватної будівлі демонтували 72 віконні  рами та вхідні двері, повідомили zakarpatpost.net у відділі комунікації Закарпатської поліції.

До поліціі Мукачівського району звернувся, власник товариства, що знаходиться у села Нове Давидково. Чоловік повідомив, що з будівлі невідомі познімали віконні рами та вхідні двері.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, працівники кримінальної поліції затримали двох чоловіків,  які обгрунтовано підозрюються  у крадіжці. Особи віком  27 та 48 років є місцевими мешканцями. Правоохоронці встановили, що чоловіки кілька разів навідувались  до покинутої будівлі  та за допомогою ломика позривали кілька десятків віконних  рам, крадене перевозили на гужовому транспорті.

Зрештою, аби уникнути відповідальності, чоловіки намагалися позбутися краденого  і робували спалити здобич,  але не встигли, оскільки були затримані  правоохоронцями.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка, слідство триває.

zakarpatpost.net