Послугу водопостачання в Ужгороді перетворять на розкіш

[Total: 0    Average: 0/5]

Послуги водопостачання і водовідведення знову здорожчають в Ужгороді, повідомляє zakarpatpost.net з посиланням на повідомлення КП «Водоканал м. Ужгород». Відповідне рішення сьогодні, 22 березня, ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКЕРКП).

Після набуття чинності рішення НКЕРКП мешканці приватних будинків сплачуватимуть за кубометр води 12,26 грн. замість 10,3 грн., а за централізоване водовідведення – 6,46 грн. замість 5,39 грн. Жителі багатоквартирних будинків оплачуватимуть послугу водопостачання за тарифом 13,09 грн. за кубометр (замість 10,93 грн.), водовідведення – 6,89 грн. за кубометр (замість 5,74 грн.).

Сьогоднішнє рішення НКЕРКП набере чинності з дня наступного за днем його опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», йдеться у повідомленні на офіційному сайті КП «Водоканал м. Ужгород».

Нагадаємо, що у серпні 2016 року в Ужгороді вже підвищували «водний тариф». Тоді причинами здорожчання називали суттєвий спад рівня проплат за спожиті послуги при одночасному збільшенні обсягів споживання води у літній період. Зараз же про причини зміни тарифів не повідомляється.

zakarpatpost.net

Comments are closed.