Москаль прокоментував інформацію про подвійне громадянство деяких голів райадміністрацій

Голова Закарпатської ОДА заперечив інформацію, що з′явилася у деяких ЗМІ, про нібито подвійне громадянство у кількох голів райдержадміністрацій на Закарпатті.

Відповідну заяву Геннадія Москаля оприлюднила сьогодні, 18 квітня, прес-служба облдержадміністрації, передає zakarpatpost.net.

Заява губернатора, зокрема, є реакцією на твердження народного депутата України Віктора Балоги, що «Президент призначив угорців з двома паспортами головами РДА». – Якщо у пана Балоги є докази, що кілька голів райдержадміністрацій на Закарпатті мають подвійне громадянство, нехай оприлюднить їх, і ці люди будуть звільнені з посад протягом трьох днів… Балога взагалі не орієнтується, що відбувається на Закарпатті, він навіть не знає, що з усіх голів РДА в області є тільки один угорець за національністю (а не кілька, як твердить цей нардеп). Це очільник Берегівської РДА Іштван Петрушка, котрий перед призначенням на посаду проходив спецперевірку, і котрий – я відповідально заявляю – не має угорського громадянства. З усіх держслужбовців на Закарпатті угорське громадянство встановлене тільки в однопартійця Балоги – члена «Єдиного центру», колишнього начальника управління освіти Берегівської РДА Василя Лендєла. Котрий після виявлення цього факту був звільнений із посади за три дні», – заявляє Геннадій Москаль.

zakarpatpost.net