Допоможіть врятувати хворе серце маленького закарпатця

До редакції zakarpatpost.net звернулися з проханням допомоги хворому хлопчику

Нижче подаємо текст без змін.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Врятуйте сердечко Євдокима Колеснікова🆘🆘🆘
Діагноз: атрезія легеневої артерії I і II типу. дефект МБП

Евдокімчіку всього 5 років, а він уже переніс дві відкриті операції на сердечку. Хлопчик має інвалідність. Щоб повністю вилікувати маленьке сердечко Євдокимчика, терміново потрібно придбати два внутрішньосерцеві імпланти, лікарі рекомендують якомога швидше зробити операцію і закрити порок серця – стеноз гілок легеневої артерії. Але для сім’ї Євдокимчика сума 173 982 грн просто захмарна…

Євдокимчик народився 23 лютого 2012 року з важким пороком серця: атрезія легеневої артерії I і II типу. Дефект МБП. Першу операцію йому зробили через 2 доби, щоб дитина вижила, а другу операцію зробили у 1 рік. Крім цього, сім’я щороку їздить до Київського інституту ім. Амосова на обстеження і консультації, лікується в Закарпатській обласній дитячій лікарні. Зараз така ситуація, якщо робити третю операцію, то, як сказав хірург, вона дуже травматична, і є велика ймовірність, що дитина не перенесе її. Якщо нічого не робити, то дитина ще проживе 1 рік, а якщо поставити два стенти в легеневу артерію, то це дасть дитині можливість жити і стати більш-менш здоровою і повноцінною.

Сім’я малозабезпечена, живуть на пенсію по інвалідності і соціальну допомогу … Батько Євдокима теж інвалід… Тому звертаємося до всіх небайдужих людей, які мають можливість допомогти зібрати ці неймовірні кошти.


🆘🆘🆘5168757319286458 – номер картки мами Євдокима, Колесникової Анни Федорівни.

Номер телефону мами: 050 981 14 19 (Ганна).

zakarpatpost.net

Comments are closed.