Якою буде сьогодні, 17 грудня, погода на Закарпатті. Що навіщує дим із труби?

[Total: 0    Average: 0/5]

Після паводку на Закарпатті трохи похолодає, дощі припиняться.

В Ужгороді вночі буде -1, удень – 2 тепла. Небо буде ясним з самого ранку, а ввечері затягнеться хмарами. Без опадів.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

У Мукачеві вночі буде -4 удень – 3 тепла. Вранці розпогодиться, досвіткові хмари зникнуть та до кінця дня більше не з’являться. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде -2, удень – 4 тепла. Небо буде вкрите хмарами тільки вночі, вранці воно очиститься та буде ясним до самого вечора. Без опадів.

У Волівці – -6 уночі і  -2 вдень. Хмарно, але без опадів

У Сваляві вночі -9, вдень – -1. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме -3, денна –  2 тепла. Похмурий ранок у Тячеві повільно перетече у ясний день, а ввечері небо знову опиниться у полоні хмар. Без опадів.

У Перечині – вночі -2, удень – 2 тепла. Без дощу.

У Берегові – вночі -3, удень – 3 тепла.  Від хмар, що з’являться до світанку, вже вранці не залишеться й згадки – до самого вечора буде триматися ясна погода. Без опадів.

У Виноградові – -2 вночі, удень – 3 із позначкою плюс. Вже вранці хмари зникнуть, та протягом усього дня у Виноградові буде стояти ясна погода. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  0, вдень – до 5 із позначкою плюс.  Ясна погода протримається зовсім недовго в ранковий час, а вже вдень небо вкриється хмарами. Без опадів.

У Рахові буде уночі -8 вдень температура підніметься до -4 градусів. У Рахові хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів.

17 грудня вшановується пам’ять святої Варвари. У наших пращурів була традиція на день Варвари дома ставити гілочку, щоб до Різдва розпустилась. З цього дня розпочинались сильні морози: “Зима мости мостить”, “Тріщить Варюха — бережи ніс та вухо”. Люди виходили поглянути на дим із труби, щоб дізнатись про погоду: якщо дим стовпом іде — морози стоятимуть, якщо до землі прибивається — скоро відлига. Небо на Варварину вночі зоряне — на холод, сліпе — на тепло.

zakarpatpost.net

Comments are closed.