Стало відомо, як на Новий рік закликати удачу і щастя

Серед 365 днів нового 2018 року є 16 особливих днів – Днів Сили. Якщо відзначити хоча б трохи кожен з них, всі вони разом дадуть вектор щасливої долі на роки вперед. Про це “Обозревателю” повідомив маг ведичної традиції Ігор Мехеда.

Пропонуємо вашій увазі розповідь мага про ці дні і про те, як вони можуть допомогти в позитивному “коригуванні” долі.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Цифра 8 має особливе значення для всіх духовних традицій світу. У всіх духовних вченнях, в тому числі в християнстві, особливе місце займає восьмипроменева зірка. Наприклад, різдвяна зірка – саме така. У давньослов’янській традиції втілення бога Рода символізує камінь Алатир в формі вісьмипроменевої зірки, який тримає всесвіт. В індійській і буддійської традиції це камінь Чінтамані, у алхіміків філософський камінь, у шаманів Азії, Південної та Північної Америки – знак Великого Духа. І всі ці символи восьмикутні. Знак вищої прояви Бога в світі.

Цифра 8 найчастіше лежала в основі культових споруд. Так, майже всі мечеті в Азії, зороастрийскі храми, індійські мандіри, слов’янські капища організовані саме в формі октагону. Таємні ордени, Розенкрейцери або Тамплієри, відбудовували ту ж Прагу, той же Будапешт, і у всіх цих містах вони робили площі у формі восьмикутника.

Ці міста дійсно пережили стихійні лиха, війни, і нічого з ними не сталося. Цікаво, що в столиці Казахстану, Астані, центральна площа була зроблена також у формі октагону.

Цікаві життєві історії читайте у газеті «Екстра Закарпаття»

І, нарешті, цифра 8 також вказує на ключові дати року – особливі дні, які надають особливі можливості. Щоб визначити їх, досить накласти восьмиконечну зірку на календарне коло.

Перша дата – найдовша ніч, з 21 на 22 грудня, про яку я розповідав.

Друга – з 1 на 2 лютого. Слов’яни називають цей день Громницею. Вони виготовляли білу свічку оберіг, який повинен захищати будинок від стихійних лих протягом року. Вважалося, якщо в будинку є така свічка, стихія ніколи не зашкодить будинку, господарству і людям, що живуть в ньому.

Третій – весняне рівнодення, 21 березня.

Четвертий – з 30 квітня на 1 травня – Червона Гірка. Цей день відомий тим, що саме після Червоної Гірки починали садити врожай, а для древніх культур посадка врожаю була дуже важлива. Щоб рослини добре росли, в цю ніч закликали сили Матері-Землі.

П’ятий – літнє сонцестояння, 22 червня, найкоротша ніч, найдовший день, день Світового Вогню.

Шостий – 1-2 серпня, День блискавки й грому. У слов’ян – свято Перуна, у християн Іллі-пророка, свято подяки богам за перший врожай.

Сьомий – 21-22 вересня – день Великої Матері, коли відзначається жіноче начало, коли Вищі сили дякують за другий врожай.

Восьмий – 31 жовтня – Русалія. Після осіннього рівнодення природа починає повільно згасати, і йде на зиму в інший світ, в Наьв. У цей день шанували предків, оскільки вважалося, що врата між світами відкриті.

Цикл завершується 21 грудня, коли знову “вмирає” старе сонце, щоб “воскреснути” 22 грудня, коли починається новий цикл.

Вважається, що, якщо відзначити хоча б трохи кожен з цих 8 свят, всі вони разом, дадуть вектор щасливої ​​долі на роки вперед.

Крім того, є ще 3 свята, прив’язані до різних астрономічних подій.

6 січня – точка максимального наближення Землі до поверхні Сонця.

6 липня – точка максимального видалення Землі від Сонця.

Ще одне свято 5 квітня. Справа в тім, що більше 80% рослин, що ростуть на континенті Євразія, оживають одночасно, саме в цей день дерева розпускають бруньки, трава показується з-під землі і так далі. Якщо 31 жовтня душа природи йде в потойбічний світ, то 5 квітня вона повертається.

Таким чином, ці 11 днів – свята, які бувають щороку, в тому числі будуть і в 2018 році.

Але 2018 рік має свої особливості. У ньому буде 2 місячних і 2 сонячних затемнення. Про значення сонячних і місячних затемнень, а також про ритуалах в ці дні, я вже розповідав “Обозревателю”.

В ніч з 1 на 2 січня, близько 4 години ранку за київським часом, відбудеться рідкісна астрономічна подія: повний місяць плюс супермісяць. У цей день можна просто мріяти про хороше, і воно збудеться, тим більше що цей супермісяць не буде пошкоджений ані затемненням, ані чимось іншим, і буде вкрай сприятливим.

31 січня, близько 15:30 за київським часом, відбудеться місячне затемнення. Воно буде унікальним. По-перше, воно збігається з супермісяцем – Місяць буде максимально наближений до поверхні землі. По-друге, затемнення фактично співпаде з Днем Сили Громницею, яку відзначають 1-2 лютого. Це поєднання пробудить величезні земні сили.

Поясню. У всесвіті діють дві основні сили – сили неба і сили землі. Небесні сили відповідають в основному за духовні речі: таланти, здібності, силу волі, вміння щось зрозуміти, організувати, придумати, створити та інше. Земні сили відповідають за земне щастя: здоров’я, довголіття, сім’ю, дітей, роботу, кар’єру, заробіток. Тому небо і земля потрібні людині в рівній мірі.

І ось це затемнення призведе в рух сили землі. У свято Громниці сили землі щорічно в русі, але в цей день їх посилить супермісяць. Місяць уособлює жіночу, земну, матеріальну енергію. Крім того, затемнення завжди впливає на матеріальний план. Це буде потрійний вплив, і величезні сили прийдуть в рух. Пізніше я розповім читачам “Обозревателя”, як правильно спрямувати ці сили на благо.

15 лютого буде сонячне затемнення у Водолії. Для Європи воно буде позитивним, тому що буде спостерігатися в іншій півкулі.

27 липня відбудеться друге в цьому році місячне затемнення. Його також можна буде використовувати для закладання змін на краще в матеріальному світі.

І, нарешті, 11 серпня у Леві відбудеться друге сонячне затемнення. Якщо правильно провести медитації, воно допоможе людині відкрити незвичайні здібності.

zakarpatpost.net