Закарпатець бив жінку, поки не померла
Слідчі Тячівського відділу поліції з’ясовують обставини загибелі жительки села Нижня Апша. Чоловіка, який підозрюється в нанесенні дружині тяжких травм, що призвели до смерті, затримали.
Як повідомили у Закарпатській поліцції, вчора, 25 січня, тячівські поліцейські отримали повідомлення від медпрацівника про констатацію смерті 52-річної жінки. Як з’ясували поліцейські, жінка померла внаслідок отриманих тяжких тілесних ушкоджень. У ході слідства правоохоронці встановили, що побив жінку її чоловік. 53-річний житель села Нижня Апша зізнався, що в той день був напідпитку і посварився з дружиною. У ході конфлікту побив її та вийшов з дому, а коли повернувся, знайшов жінку непритомною.
![](https://zakarpatpost.net/wp-content/uploads/2018/01/183949.jpg)
![](https://zakarpatpost.net/wp-content/uploads/2017/11/%D0%9D%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B0.jpg)