АНОНС. Весняні подорожі Закарпаттям

Чоловіки у спідницях, ведмеді-жебраки, гимбата гора та танкодром для водіїв

Обкладинка свіжого номера закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Кінець весни – чудова пора для подорожей. Ще не надто спекотно, але вже й не холодно. Крім того, після зими хочеться подихати свіжим гірським повітрям, відчути дотик до природи, яка просто вражає красою. Тож журналіст закарпатської газети «НЕДІЛЯ» відправився підкоряти Карпатські вершини. Що ж відбувалося під час мандрівки? Які відкриття вдалося зробити? Що цікавого поталанило дізнатися? Про це читайте в наших недільних дорожніх нотатках, пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Закарпатський «танкодром». Як пояснити туристам, чому в нас  погані дороги

Найбільшою проблемою для підкорення Карпат туристами були і залишаються дороги. Це – найзлободенніше питання для нашого краю. Його хоч і піднімає керівництво, та вирішується проблема бездоріжжя слабо.

Хоча певні зрушення останнім часом таки є. Місцями автошляхи відремонтовані, не ідеально, але все одно пересуватися ними можна. Утім не всюди.

І як пояснити туристам, які їдуть сюди на дорогих автомобілях, що у бюджеті немає грошей на нагальні потреби, як їм сказати, що торік кошти від дорожнього експерименту відібрали, як їм доводити, що більшість доріг ремонтується неякісно і асфальт викладається навіть у калюжі.

Їм, принаймні, багатьом цього не зрозуміти. Адже у Києві та Львові такого «танкодрому» немає.

Там за дороги взялися серйозно і таки привели більшість із них до ладу. Якщо згадувати відоме популістське гасло деяких політиків про те, що після анексії Криму, туристичною Меккою має стати Закарпаття, то варто наголосити, що ті ж політики та надзвичайно велика кількість чиновників для цього нічого не зробили, аби справді в Карпати ринув потік гостей, аби сюди їхали не лише українці, але й іноземці.

Чи знаєте ви, де на Закарпатті є гимбата гора? Що в Карпатах роблять шотландці? Які таємниці розкрило Синевирське озеро?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері закарпатської газети «НЕДІЛЯ».

Купуйте свіжий номер газети «НЕДІЛЯ» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 11 травня.

zakarpatpost.net