Хто на Закарпатті отримує зарплату 25 000 гривень

[Total: 0    Average: 0/5]

Одні закарпатці шукають роботу, інші – пропонують.

Вакантних посад багато, тому обирати є з чого. Але основний критерій при пошуку роботи – заробітна плата. Тож яку зарплату пропонують закарпатцям роботодавці?

За даними закарпатської газети «Робота та навчання», у середньому розмір оплати праці серед вакантних посад 5-7 тисяч гривень. Саме стільки готові платити бетонярам, касиру обмінного пункту, водіям, прибиральниці, продавцям, кредитним експертам.

Крім того, адміністратору на рецепції в фітнес центрі, швачкам, операторам комп’ютерного набору,  пропонують 8 тисяч гривень.

Проте є й більш високооплачувані пропозиції.

Наприклад, продавцеві консультанту зоомагазину в Ужгороді та Мукачеві пропонують 9 тисяч гривень на місяць,  так само і комлектувальнику бензо та електроінструментів в Ужгороді, експедиторам та фарбувальникам автомобілів  в Ужгороді – 10 тисяч, а трактористу в фермерському господарстві у Мукачівському районі –  від 10 до 25 тисяч гривень,  колористу з підбору авто фарб від 10 до 16 тисяч гривень.

Також у газеті «Робота та навчання» є пропозиції роботи за кордоном та в Києві. Зарплати там пропонують значно вищі, але оскільки це за межами області, такі вакансії до ваги ми не брали.

zakarpatpost.net

Comments are closed.