Гороскоп на тиждень. 11 – 17 червня 2018 року. Здоров’я, любов, гроші

Положення планет налаштовує на набуття і збереження стабільності і безпеки, на зміцнення існуючого становища. І зовсім не розташовує до змін.

У другій половині тижня можливі раптові, вибухові ситуації, руйнівні події, дивні явища і незвичайні, часто безрозсудні вчинки. Потрібен буде чималий самоконтроль і обачність, щоб на хвилі цього аспекту не потрапити в яку-небудь неприємну історію. Звичайно, крім негативних впливів є і гармонійні. Тому сказати, що все буде погано, не можна. Для багатьох цей тиждень може стати періодом нових можливостей і щасливих шансів. Головне не упустити їх.

ОВЕН

У цей період у вас буде сильне прагнення забезпечити себе матеріально, причому застосовуючи консервативні методи. Ваші хороші комерційні здібності, варто розвивати протягом усього цього часу. Можливо захоплення благодійністю. Хороші організаторські здібності і ділові якості сприятливо позначаться на вашому просуванні по кар’єрних сходах.

ТІЛЕЦЬ

Тиждень в основному сприяє зав’язуванню легких відносин, які ні до чого не зобов’язують. Якщо вас це не влаштовує, не шукайте нових знайомств, зверніть увагу на тих, хто давно з вами поруч, може, це ваша доля. Для сімейних пар цей час сприятливий, він додасть стійкості відносинам, дозволить вирішувати будь-які сімейні питання без зайвих емоцій і розумно.

БЛИЗНЮКИ

Матеріальний добробут багато в чому залежить від ваших дій і рішень в минулому, від наявних або відсутніх накопичень. І не тільки грошових. Важливий також напрацьований досвід, набуті знання. У першій половині тижня ви можете добре проявити себе в інтелектуальній сфері, літературній діяльності та журналістиці, це може принести вам непогані доходи. Друга половина складніша для заробляння грошей, вона більше підходить для відокремлених занять і витрат грошей на оздоблення свого побуту.

РАК

Період для вас непоганий, але може проявитися схильність до захворювань дихальної системи, тому необхідно уникати протягів, тривалого перебування в накуреному приміщенні, намагайтеся не дихати занадто довго брудним і холодним повітрям. Не виключена підвищена чутливість до змін погоди, особливо в першій половині тижня. Вихідні бажано провести на природі, далеко від рідного дому із близькими людьми.

ЛЕВ

Комерція, підприємництво – це ті області, в яких ви можете себе проявити в першій половині тижня. Ваші ідеї відрізняються сміливістю і як ніби кидають виклик оточуючим. Перешкодити в досягненні нових вершин може ваша впертість – вам потрібно навчитися слухати поради колег, а не відкидати їх. В кінці тижня можливі фінансові негаразди і труднощі у взаєминах з начальством. Зате в колі родини буде все добре, можете сміливо йти на світську вечірку.

ДІВА

Цей тиждень сприятливий для зав’язування нових любовних відносин і подальшого розвитку вже наявних зв’язків. Ці дня наділять вас більшою привабливістю для протилежної статі. У шлюбі більше уваги буде приділятися дітям і спільним розвагам. Фінансовий стан потребує змін, але трохи зачекайте, незабаром очікуються несподівані прибутки та вигідні ділові пропозиції. Із покупками зачекайте, найкраще їх планувати на наступний тиждень.

ТЕРЕЗИ

У ці дні ваш прогрес залежить від уміння спілкуватися і вчитися. Під навчанням мається на увазі не тільки отримання знань в навчальному закладі, а взагалі здатність сприймати інформацію, яка вас оточує і робити для себе висновки. Спілкування з різними людьми може принести користь, навіть якщо ці люди будуть чужі і неприємні вам. Виявляючи інтерес до інших, ви можете знайти авторитет і вплив, але намагайтеся не демонструвати своєї переваги над ними.

СКОРПІОН

Матеріальну вигоду вам може принести діяльність, так чи інакше пов’язана з нерухомістю, роботою на землі, продажем або здачею в оренду житла або інших приміщень. Матеріальний результат, можливо, з’явиться не відразу, але все, що ви зараз будете робити, не стане марною тратою сил і часу. Можлива також покупка або знімання житла, обзаведення власним земельною ділянкою. Гроші може принести творча робота, професія, пов’язана з модою і красою. У стосунках із близькою людиною пануватиме мир і гармонія, тому вихідні проведіть разом.

СТРІЛЕЦЬ

Стан вашого здоров’я в більшості випадків залежить від спадковості і набутих у ранньому дитинстві звичок, смаків, схильностей, психологічних комплексів і забобонів. Вам буде комфортніше дотримуватися традиційного для вас харчування, режиму сну і неспання. Прийняти щось нове, нехай навіть і корисне, вам буде важко. Але і шкідливих для здоров’я звичок ви теж не знайдете, якщо їх не було раніше.

КОЗЕРІГ

Найважливішим на цьому тижні для вас  може стати особисте життя, питання будинку, сім’ї, а також господарські або житлові проблеми. Багато що в їхньому вирішенні буде залежати особисто від вас, хоча діяти ви можете не заради себе, а заради сім’ї. Вам може пощастити в любові, зросте ваша привабливість. Але це може і принести проблеми, особливо якщо ви не дуже уважні до оточуючих вас людей і їхніх почуттів.

ВОДОЛІЙ

Можливо, що в першій половині тижня ви віддасте перевагу роботі на дому, і у вас це прекрасно вийде, не має значення, чи то будуть телефонні переговори або ділове листування. Можуть з’явитися передумови  для заняття торгівлею. Ви легко виконуєте роботу, де необхідна спритність, та й взагалі відрізняєтеся рішучістю на шляху до досягнення поставлених цілей. У другій половині запорукою успіху в робочих справах буде їхнє попереднє планування і мистецтво дипломатії. Будьте терпимими до близьких людей, вони зараз дуже потребують вашої уваги та підтримки.

РИБИ

Особисте життя виходить в цей період на перший план. Особливо це стосується одружених і заміжніх Риб, у яких є діти: цей тиждень найкращий для спілкування з ними і турботи про їх розвиток. Одиноким людям планети обіцяють сприяння в пошуку кохання, не виключені романтичні зв’язки на роботі. Вам хочеться відпочити, але доведеться трохи почекати. Матеріальна сторона питання також вимагає цього. Але вже невдовзі на вас чекають хороші грошові бонуси.

zakarpatpost.net