Гороскоп на тиждень. 18 – 24 червня 2018 року. Здоров’я, любов, гроші

Протягом тижня може частіше боліти горло, виникати проблеми з голосовими зв’язками, проявлятися захворювання серця, щитовидної залози. Можливі перепади тиску, запаморочення, порушення зору, набряки, болі в вухах і нижньої щелепи. У ці дні особливо вразлива нервова система, можливо також різке схуднення або швидкий набір ваги. Тому найкраще цей час присвятити відпочинку. Літо – пора відпусток, тож пам’ятайте про те, що сили потрібно поновлювати. Корисною стане поїздка у ліс, або до моря. Самотнім людям зорі віщують цікаві те перспективні знайомства.

ОВЕН

Творчий, активний тиждень, планети дають можливості для самореалізації, здобуття популярності. Можуть виявитися вдалими ризиковані рішення щодо роботи і грошей. Добре піде підприємницька діяльність, особливо шоу-бізнес, організація різного роду розваг, публічних лекцій і виступів. Гроші може принести діяльність в якості консультанта і посередника. Але за зароблянням думайте і про себе, добре висипайтеся, а на вихідні проведіть час із друзями та родиною.

ТІЛЕЦЬ

Період позитивний і сприятливий для вашого фізичного здоров’я. Ви можете вести активний спосіб життя, багато працювати і розважатися. Головне не перевантажувати надмірно серцево-судинну систему, не допускати тривалої перевтоми і надмірностей у задоволеннях, переїдання, несильно захоплюватися солодким. Якісне харчування в цей час має особливе значення, нехтування цим пунктом може погано відбитися і на вашій зовнішності. Також зорі віщують вам надзвичайно романтичні пригоди, багато фліртів та приємних любовних втіх. Радійте життю! Це – ваш час!

БЛИЗНЮКИ

Ці дні можуть принести нові можливості в творчості і особистому житті, ви можете здобути популярність і знайти в житті багато задоволень і пригод. Можете зустріти кохання або порадіти успіхам своїх дітей. Але треба мати на увазі, що не завжди планети діють гармонійно і однозначно. Іноді видимий успіх може обернутися проблемами, а проблеми дозволять краще проявити себе. Тому якомога більше розповідайте іншим про те, що відбувається у вас вдома, на роботі, у душі.

РАК

Кар’єра в даний період виходить на перший план. Ви звикли грати по-чесному, тому не станете будувати підступи за спиною у конкурентів. Ви володієте даром переконання, що також є важливим для просування по кар’єрних сходах. У другій половині тижня потрібно з потроєною силою стежити за тим, що ви говорите – багато що може обернутися проти вас; можливі помилки в розрахунках і в документах – слід уважно їх перевіряти. Проте приділіть час і коханим людям. Вони скучили за вашою увагою. Організуйте відпочинок на природі. Позитивні емоції вам гарантовано.

ЛЕВ

Стосунки у шлюбі можуть бути гармонійними, якщо в них підтримується рівність; пара намагається все вирішувати по справедливості. Якщо хтось прагне займати домінуючу позицію, не слухаючи заперечень, це завжди проблема, часто веде до конфліктів і розставання. Уникнути цього просто: найчастіше прислухайтеся до думки другої половини. Ви часом буваєте надто жорсткими, шукайте компроміс і все буде добре. У фінансовому плані можливі несподівані прибутки.

ДІВА

Матеріальний успіх можливий тільки через власну працю і дисципліну. У кращих умовах будуть ті, чия діяльність пов’язана з медициною, ветеринарією, сферою обслуговування і торгівлею. Посередницька та консультаційна робота теж може добре оплачуватися, творча праця краще піде в співавторстві. Але в середині тижня результативнішою може стати робота на самоті. В кінці тижня можливі матеріальні труднощі або проблеми в роботі.

ТЕРЕЗИ

Гарний час для турботи про здоров’я, початку лікування, дієти, курсу оздоровчої фізкультури або масажу, використання корисних біодобавок і вітамінів. Хорошим методом оздоровлення є для вас сонячні ванни, прогулянки на природі, споглядання краси. Хоча цей період в цілому буде швидше діяльним, ніж споглядальним, можливо, доведеться багато працювати. І правильні дії допоможуть вам посилити вашу працездатність. На любовному фронті поки що без змін.

СКОРПІОН

Матеріальну вигоду вам може принести діяльність, так чи інакше пов’язана з нерухомістю. На цьому тижні у вас з’явиться потреба в упорядкованому і розміреному житті, можливо, будуть важливі справи, які треба зробити, не відволікаючись на різні несподіванки. Але відволікатися доведеться і, можливо, нервувати, вступати в суперечки і конфлікти. У кращому становищі опиняться ті, хто вміє працювати, не сильно відволікаючись на зовнішні подразники, і зберігати гармонійні стосунки зі своїм оточенням. У вас знову буде багато шанувальників і можливі захоплюючі любовні пригоди.

СТРІЛЕЦЬ

Ви по праву вважаєтеся кращим працівником у вашій організації – вашій відповідальності, пунктуальності і точності немає рівних. Доля обіцяє успіх при проведенні переговорів і презентацій. Прояв ініціативи в робочих справах також добре позначиться на вашій кар’єрі. Можливо, що вам запропонують зайняти керівну посаду. Та найприємніше, що вам дуже поталанить у сфері кохання. Знайомства можуть перерости у довготривалий зв’язок і навіть закінчитись шлюбом.

КОЗЕРІГ

Любов і шлюб в цей час може вийти на перше місце за значимістю в вашому житті. Це стосується і самотніх людей, які будуть сильніше потребувати постійного супутника життя. Для одружених людей цей тиждень може виявитися складним, нести всякого роду випробування, подолання яких може тільки зміцнити відносини. Ділові поїздки теж будуть корисними, ви укладете дуже вигідні контракти. Можливі серйозні фінансові надходження і значне покращення матеріального становища.

ВОДОЛІЙ

Гарний час для підприємницької діяльності, але найважливішу роль зіграє не ваша особиста активність і працездатність, а вміння налагоджувати корисні зв’язки, знаходити людей, які будуть зацікавлені у співпраці з вами. Щоб гроші йшли до вас, а не від вас, впевненість в собі повинна поєднуватися з уважністю до інших і умінням вирішувати будь-які спірні моменти мирним шляхом, з урахуванням інтересів всіх сторін-учасниць. Будьте певні, гроші невдовзі просто посиплються на ваш банківський рахунок.

РИБИ

He найсприятливіший період для вашого здоров’я, в цей час ослаблена енергетика і стійкість до захворювань сечостатевої системи, слід побоюватися інфекції і переохолодження, особливо в області нирок. У першій половині тижня може посилитися метеозалежність, чутливість до всякого роду тонких впливів, від фаз місяця і електромагнітного випромінювання до негативних емоційних посилів з боку інших людей. Зате позитивні посили, любов і дружня підтримка можуть вплинути на вас найкращим чином.

zakarpatpost.net