Погода у Закарпатті на сьогодні, 17 серпня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті очікуються дощі і грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +17, удень – +27 градусів.

Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо буде вкрите хмарами. Протягом усього дня очікується дощ із грозою.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +16, удень – +27 градусів. Вранці небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Удень і ввечері буде йти дощ із грозою.

У Воловці – +13 уночі і  +23 градуси удень. День буде хмарним – з самого ранку у Воловці небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Протягом усього дня очікується дощ із грозою.

У Сваляві – +14 уночі і  +25 градусів удень. День буде хмарним – з самого ранку у Сваляві небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. З ранку і до пізнього вечора йтиме дощ із грозою.

У Тячеві нічна температура становитиме +16, денна – +26 градусів. Небо у Тячеві цього дня буде ясним недовго, вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Усю другу половину дня йтиме дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме +17, денна – +27. Ранок у Перечині буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Дощ із грозою йтиме весь день і не припиниться до самого вечора.

У Великому Березному – вночі +14, удень – +23 градуси. Ранок у Великому Березному буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Протягом усього дня очікується дощ із грозою.

У Берегові та Виноградові – вночі – +18, удень – +29. Ранок у Береговому буде безхмарним, та майже весь день небо буде залишатися ясним, тільки ввечері з’являться перші хмари. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дощ із грозою.

У Міжгір’ї – уночі  +12, вдень – +23 градуси. Ранок у Міжгір’ї буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. З ранку і до пізнього вечора йтиме дощ із грозою.

У Рахові буде уночі +12, вдень температура підніметься до +20 градусів. З ранку до самого вечора у Рахові небо буде вкрите хмарами. Удень і ввечері буде йти дощ із грозою.

 17 серпня відзначається день пам’яті святої преподобної Євдокії (Явдохи). Дощі у цей час ідуть серед білого дня, без блискавок і грому. По цьому дню судили про майбутній листопад: “Яка Явдоха – такий листопад”. Якщо день погожий, ясний, то і листопад буде погожим, а якщо похмуро і дощ іде – бути йому сірим і туманним.

Народні прикмети на 17 серпня

  1. Яка погода на Авдотью – таким і листопад буде
  2. Дощ на Сеногнойку – прикмета до того, що все неприбране сіно згниє.
  3. Кажуть, що на Євдокію, 17 серпня, криві огірки виростають, а тому, урожай краще зібрати якомога раніше

zakarpatpost.net