Москаль про Свидовець: Якщо люди «за», завжди знаходиться якась баба яга, яка проти

Про це заявив під час інтерв’ю з головою Закарпатської ОДА.

Геннадія Москаля не треба зайвий раз представляти на широкий загал. Він постійно в медійному полі, завжди має свою думку про ключові події в державі, її хочуть чути, навіть якщо вона дуже екстравагантна і часом виходить за межі політкоректності, пише Укрінформ.

ПО УНІКАЛЬНИХ ТРАВАХ СВИДОВЦЯ ХОДЯТЬ КАБАНИ Й ОЛЕНІ, ЧОМУ ТАМ НЕ МОЖЕ БУТИ ЛИЖНЯ?

– Крім роздержавлення землі, що автоматично дало би інвестиції, де ще на Закарпатті гроші зариті?

– Друга така основа для економіки – це туризм. У нас запланований великий проект “Свидовець”…

– Але він неоднозначно сприймається в народі. За – місцеві жителі, але екологи дають негативні оцінки, кажуть, що такий масштаб призведе до руйнівних наслідків у природі…

– Ой, скільки нервів це мені коштує, скільки я маю головного болю з цим! Боже мій, коли люди з Рахівського району і Тячівського всі «за», завжди знаходиться якась баба яга, яка проти. Так і ці екологи. Ну, хай будуть проти. Ми наразі виграли апеляційний суд.

– Але ж там справді багато питань щодо екології…

– Послухайте, це лижний курорт, він використовуватиметься тільки зимою. На унікальні трави впаде сніг. По них ходять кабани, олені, чому по них не може бути лижня? Одна бабця сказала по телевізору, мовляв, як я там яфини збиратиму? Прекрасно збиратиме! На Буковелі збирають, хто скільки хоче.

– Але ж зі Свидовцем проблема з масштабами проекту, з водою -така кількість туристів, як заплановано, призведе до незворотних змін.

– Та які зміни? Чорна Тиса повна води, бери – не хочу. Якраз курорт забиратиме воду, і це допоможе у передпаводкових ситуаціях, бо паводок формується у верхів’ї річок. А озера ніхто не чіпатиме – на Буковелі гірське озеро бережуть, як святиню, з нього ніхто кружки води не забере, воно загороджене, щоб ніякий дурень не пішов туди навіть купатися.

zakarpatpost.net