Службові романи знаків Зодіаку — на що здатен кожен з них

[Total: 0    Average: 0/5]

Гороскоп службових романів та відносин у робочих моментах по знакам Зодіаку.

Кожний представник може знайти свого партнера не тільки під час відпочинку, але і в робочих стінах. Такий формат взаємин сприймає не кожен знак, хоча є категорія людей, яка його не цурається. Гороскоп службового романа прояснить картину, настільки така форма спілкування притаманна кожному знаку зодіаку, інформує UkrMedia.

Овен

Цей знак отримує задоволення від службового романа. Причому він зав’язує його не тільки для власного задоволення, а в цілях потішити своє самолюбство і підтвердити створений авторитет в очах оточуючих. Що цікаво, він навіть не приховує зв’язку зі своєю колегою, хоча якщо це не буде заважати його керівній посаді. Але якщо хтось з працівників не бажає підкорятися його похоті, то він робить байдужий вигляд і зображує суворого начальника.

Телець

Він ніколи не змішує робочі моменти з особистими стосунками. І це не означає, що в його житті немає місця любовним відносинам. Він просто вибирає партнера з інших галузей або сфер діяльності. В його діях присутній здоровий глузд: так його партнерка не буде його відволікати від робочих моментів. Але головна умова – знак не любить демонструвати свої стосунки перед товаришами по службі.

Близнюки

Вони нічого не мають проти службового романа або інтрижок на стороні. До того ж, кожного нового колегу вони оцінюють на предмет привабливості і можливості побудувати з ним стосунки, а не за діловими якостями. Іноді такий хід подій переростає у щось більше, наприклад, у створення сім’ї. Але це буває вкрай рідко. Якщо знаку набридне партнерка, він відразу ж її кине і відправиться на пошуки нової любові.

Рак

Незважаючи, що цьому знаку непросто зійтися з людьми, він не пропустить можливості скористатися своїм службовим становищем і завести роман на робочому місці. Він воліє тісне спілкування у вузькому колі, і може обставити справу так, як ніби партнер сам запропонував ідею почати відносини. Цей знак воліє тривалі романи, зберігаючи вірність довгий час своєму об’єкту пристрасті.

Лев

Зав’язуючи черговий службовий роман, цей знак не тільки самостверджується, але і вносить різноманітність у свої сірі будні. Міняти свої переваги вони можуть з завидною регулярністю, змінюючи одні відносини на інші. Але, незважаючи на міцні відносини, представники не забувають фліртувати з різними колегами, тим самим готуючи для себе запасний аеродром для нових відносин.

Діва

Знак настільки гидливий, що не зважиться на будь-які відносини крім домашніх. Він вважає за краще не починати зустрічатися з тією людиною, хто колись мав зв’язки на стороні. Зате він завжди робить ставку на самого перспективного співробітника в плані роботи. Одружені знаки, якщо і заводять службовий роман на стороні, то вони ретельно приховують це, не довіряючи свої таємниці стороннім.

Терези

Для них службовий роман – привід чудово провести час. Хоча на робочому місці, вони навряд чи будуть займатися любов’ю. Вони завжди намагаються знайти затишне місце і усамітнитися з партнером. Хоча вони будуть розповідати своїм колегам про неіснуючий роман поза стінами роботи, замітаючи за собою грішки відносин з колегою. Тим знакам, хто займає високу посаду, не складе труднощів допомагати своєму партнеру у просуванні кар’єри.

Скорпіон

Цей знак дуже обережно ставиться до будь-якої форми прояву службового романа. Це обумовлено їх попереднім досвідом. Дуже часто вони на корені присікають всі спроби флірту, посилаючись на свою зайнятість і небажання стати предметом обговорювання для колег. Що стосується жіночої статі, то вони майже завжди намагаються знайти на роботі свою другу половинку і не відмовляться від романа для отримання нової посади.

Стрілець

Цьому знаку можна присудити першість по частоті службових романів. Хоча їм важливе не тільки спілкування, але і однодумець в особі співробітника. Спільна праця зближує їх, і дає можливість взаємодії одного з іншим. Хоча цьому знаку властиво як швидко захоплюватися, так і легко розлучатися. Потім вони починають ховатися від свого колеги або придумувати масу відмовок.

Козеріг

Цей знак вельми обережно ставиться до будь-яких проявів симпатії на робочому місці. Своїх співробітників вони сприймають як ділових партнерів, не звертаючи увагу на їх привабливу зовнішність. Знаки ретельно бережуть свою репутацію, вибудувану протягом багатьох років. Свої сексуальні потреби вони задовольнять десь на стороні, але не в тому місці, де багато років плідно працюють. Особистий статус так і залишиться непохитний.

Водолій

Їх мало цікавить роман у стінах рідної діяльності, адже вони настільки поглинені роботою і її результатом, що не уявляють, чим ще може бути завантажений їх мозок. Але щоб цей знак звернув увагу на протилежну стать, колега повинен бути з ним союзником або наділений чудовим почуттям гумору. Тоді, може бути, представник гляне іншими очима на свого товариша по службі.

Риби

Їх конспираторским здібностям можна тільки позаздрити. Вони можуть маскувати свої почуття так, що ні один з колег не дізнається про його таємний роман. Він ніколи не буде демонструвати свої відносини або провокувати це зробити партнера. Його стратегію важко зрозуміти, тим більше, не представляється можливим дізнатися про його симпатії. Хоча, чим гірше він ставиться до своєї колеги, тим імовірніше, що між ними є не тільки дружні відносини.

Коментування вимкнено