Гороскоп на 15 листопада 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні зірки гороскопу обіцяють доставити вам море задоволення від звичайних життєвих радостей: прогулянки на природі, посиденьок із друзями, смачної їжі. Радість від такитх речей може забезпечити вам позитивних емоцій не менше, ніж тур в будь-яку екзотичну країну!

Тільки будьте обережні з солодким – воно може залишити помітний слід на фігурі. А ось серйозних планів на сьогодні краще не будувати: і ви, і оточуючі будете схильні приймати бажане за дійсне, завдяки чому є ризик зробити чимало помилок. Зате цей день чудово підходить для любові і романтики. Навіть сам факт знаходження поруч з коханою людиною може викликати сплеск яскравих позитивних почуттів. Прогулянки під місяцем і інші прояви ніжності сьогодні як ніколи до речі.

ОВЕН

Щодо роботи даний день може виявитися важким. Коли вам здасться, що успіх дуже близький, на шляху будуть виростати гори перешкод, що заважають здійсненню ваших планів. Не сумуйте, проявіть терпіння, скоро «гори» виявляться всього лише горбками.

ТЕЛЕЦЬ

Справ буде досить багато, але постарайтеся їх робити не поспішаючи, вирішуйте проблеми по мірі їх надходження. Не нехтуйте допомогою людей, які щиро бажають вам добра. Йде вдалий період як для нових знайомств, так і відновлення старих зв’язків.

БЛИЗНЮКИ

У професійному відношенні ніяких серйозних змін не передбачається. Складні питання варто відкласти. Краще зайнятися тим, що дається вам без особливих зусиль. Не приймайте поспішних рішень. Займіться складанням планів на майбутнє, але втілювати їх в життя не поспішайте.

РАК

За нові справи в цей день краще не братися. При спілкуванні з членами сім’ї, особливо зі старшими родичами, не стискайте палицю, і якщо відчуваєте, що ваші домочадці не підуть на поступки, краще поступіться самі. Постарайтеся вибрати правильну модель поведінки і манеру спілкування з оточуючими.

ЛЕВ


Події будуть розвиватися не зовсім так, як ви цього хочете. На жаль, вплинути на їх хід вам навряд чи вдасться. Молодим людям буде складно знаходити спільну мову з батьками, не виключені конфліктні ситуації. Поки краще не наполягати на своєму, а прислухатися до порад старших.

ДІВА

В цей час ви будете перебувати в піднесеному настрої і зможете добре потрудитися і прекрасно відпочити. Вам не доведеться справлятися із завданнями власними силами – друзі і союзники готові прийти на допомогу. Будьте уважні при розрахунках в магазині, оскільки є небезпека стати жертвою обману або крадіжки.

ТЕРЕЗИ

Уникайте змін в будь-яких областях своєї діяльності, так як вони можуть обернутися зовсім не тим боком, який ви хотіли б бачити. Можна покластися на старі зв’язки, які відкриють нові перспективи. Слід згладжувати конфлікти і всі питання вирішувати мирно.

СКОРПІОН

В даний період постарайтеся помиритися з усіма, з ким перебуваєте в сварці. При цьому не йдіть напролом, краще діяти делікатно. Ідіть будь-яким способом від суперечок, вони можуть стати початком великого конфлікту. Допущені зараз помилки буде важко виправити.

СТРІЛЕЦЬ

Постарайтеся захистити себе від думок і людей, які можуть викликати негативні емоції і змусити вас відчувати дискомфорт. По можливості не беріть участі в дискусіях і конфліктах – все одно нічого нікому не доведете.

КОЗЕРІГ

Не плануйте нічого серйозного. Настав час трохи перепочити. Якщо у вас такої можливості немає, то виконуйте лише найнеобхідніші справи і не беріть на себе підвищених зобов’язань. Постарайтеся наповнити цей день приємними зустрічами і цікавими заходами.

ВОДОЛІЙ

Постарайтеся провести цей день так, щоб хоч якийсь час побути в спокої, не відволікаючись на проблеми оточуючих. Обходьте стороною тих, хто постійно скаржиться. У спілкуванні з малознайомими людьми тримайте дистанцію, не розкривайте своїх секретів.

РИБИ

Сьогодні ви будете схильні розпорошувати увагу одночасно на безліч дрібних справ. Може скластися непроста ситуація на роботі і вдома. Нестабільна обстановка в сім’ї потребує від вас більшої уваги і часу, ніж ви приділяли їй раніше.

zakarpatpost.net