За смерть пастуха закарпатця засудили до 200 годин громадських робіт

Страшний випадок трапився на Рахівщині, у селі Богдан. Під час випасання худоби там посварилися двоє чоловіків. Конфлікт закінчився загибеллю одного з них, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Микола з Василем (імена з етичних міркувань замінено) перебували на полонині Сиглин неподалік від стайні для худоби.

Було близько 10 години. Раптом між чоловіками розгорілася сварка. Через що саме – досі невідомо.

Раптом Микола вдарив супротивника двічі в обличчя. На той момент Василь стояв біля прірви навпроти дерев’яної стайні для худоби. І кривдник про це добре знав. Однак це його не спинило. Він ще раз завдав йому удар в область грудей. У результаті закарпатець не втримався на ногах і полетів донизу.

Через падіння чоловік вдарився головою та іншими частинами тіла об тверду поверхню землі та двері стайні. Внаслідок цього зазнав численних травм у вигляді забою головного мозку, травмування легень та грудної клітки, перелому хребта та інших. Вижити в нього практично не було шансів.

Стало все через злочинну недбалість Миколи, який у судовому засіданні каявся та просив вибачення… тільки хіба що Василь чув його з того світу.

У тому, що накоїв, чоловік зізнався, але переконував, що злочин він скоїв із необережності і просив суворо його не карати. І суд виніс йому дуже лояльний вирок, засудивши всього до 200 годин громадських робіт.

Іван ДУХНОВИЧ, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net