Чому у закарпатських містах забирають від людей і забудовують зелені зони
Чому в невеликому закарпатському місті, через яке протікають дві повноводні ріки, воду подають по годинах? Чому люди терплять незручності, а мер при цьому має чи не найбільшу в Україні заробітну плату! Жителі цього райцентру запросили у гості програму «Гроші», а журналісти телеканалу «1+1» покликали на допомогу газету «ЯСНО». Отже, що нам разом вдалося з’ясувати?
Із облагородженням центральної частини міста у Хусті проблем немає. Та скоро ця картинка може змінитись.
«Міська рада пропонує у центрі в зеленій зоні зробити громадську забудову, – ділиться думками про наболіле юрист Роман Келемен.
На зеленій галявині невдовзі може вирости будинок. Віктор живе поруч і в боротьбі за громадських простір здаватися не хоче.
«У нас уже й так усе забудовано, – переконує він. – Майже немає вільного клаптика землі».
Інші вільні ділянки, на жаль, хустинам вберегти не вдалося.
«Місто і так усе забудували, була одна-єдина паркова, яка могла помістити 50-60 автомобілів, але на ній виріс торговий центр. А коли роздали вільні ділянки, у Хусті почали ділити комунальне майно. Усю комунальну власність міська рада продала», – розповідає Роман Келемен.
Єдине, на що не можуть замахнутися – це Хустський замок, – жартують місцеві.
• Чому в Хусті немає цілодобового водопостачання? Чи розвивається туризм? Чому центр хочуть забудувати? Сенсаційне розслідування читайте у газеті ЯСНО від 2 жовтня та у сюжеті програми «Гроші» • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост
Потрібно не будинки будувати, а дерева саджати. Це буде корисно для всіх
Ніяк нажертися не може. Щоб уже вдавився!
Сплошь и рядом такое
Скоро свіже повітря у пляшках треба буде купувати
Реальний кошмар шо робиться