У цьому році на Закарпатті у пожежах загинуло вже 13 людей

На Закарпатті стрімко зростає кількість загиблих на пожежах людей. Якщо у 2020-му (станом на 25 лютого) було зафіксовано 8 випадків, то у 2021-му за аналогічний період від вогняної стихії загинуло 13 громадян.

Так, лишень вчора у с. Репинне Міжгірської територіальної громади Хустського району виникла пожежа зі смертельними наслідками. За попередньою інформацією, ранком 24 лютого в житловому будинку, де мешкали син із матір’ю, виникла пожежа. Її помітив сусід домоволодіння, коли з вікон оселі почав валити густий дим. Намагаючись допомогти людям, чоловік зайшов у приміщення та побачив, що в одній з кімнат тліє матрац на ліжкові. Загорання було незначним, тож селянин його швидко приборкав. Проте допомогти мешканцям оселі він вже не зміг – їхні тіла без ознак життя знаходились в інших кімнатах. Що стало причиною пожежі – встановлять правоохоронці.

Аналіз показує, що перелік причин виникнення пожеж у житловому секторі залишається незмінним в усі часи. Це безвідповідальна поведінка здавалося б свідомих людей та нехтування ними елементарними правилами пожежної безпеки в побуті, – інформують в пресслужбі У ДСНС в Закарпатті 

ЗакарпатПост