Закарпатцям та гостям регіону заборонено відвідувати окремі ділянки туристичних маршрутів у період дії воєнного стану

Про це повідомляє Закарпатська ОВА

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Відповідне рішення прийняла Рада оборони області.

Йдеться про заборону відвідування таких ділянок туристичних маршрутів:🔹 Закарпатський туристичний шлях у точках: перехід Убля / Малий Березний – смт Великий Березний – ур. Явірник – с. Сіль – ур. Княгиня – с. Стужиця – с. Загорб – г. Черемха – с. Лубня – г. Плішка – с. Верховина-Бистра – пер. Ужоцький; г. Стіг – г. Межипотоки – г. Піп Іван; Мармароський – пол. Лисича – с. Ділове;🔹 із с. Ділового до г. Піп Іван на території Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення;🔹 до водоспаду Ялинський на території Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення;🔹 до мінерального джерела в урочищі Головач на території Марамороського природоохоронного науково-дослідного відділення;🔹 с. Стужиця – Праліси – Кременець на території Ужанського національного природного парку;🔹 ур. Бистрий – лісовий будинок – Стела на кордоні на території Ужанського національного природного парку;🔹 с. Стужиця – гора Кременець на території Ужанського національного природного парку.

Звертаємо Вашу увагу! Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост