Закарпатців запрошують на «Модну читанку» з обговоренням книги Сергія Жадана «Інтернат»

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

дай оголошення або рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення дзвони • 050 222 50 50 • вайбер • цілодобово дзвони • 067 666 90 90 • телеграм • цілодобово

👉20 липня, Центральна міська бібліотека ім. О.Духновича організовує у Палаці культури і мистецтв читання з обговоренням книги Сергія Жадана «Інтернат».
✅Роман «Інтернат» розповідає про те, як змінилося життя людей, коли на Сході України почалась війна. «…Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь, – йдеться в анотації. – Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі…Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…»
📒Це книга про людину без рушниці, яка потрапила в зону війни. Про роль та місце кожного з нас в умовах конфлікту, що назріває.
«Інтернат – це одна з локацій роману. Але, разом із тим – це ще й метафора. Метафора світовідчуття, метафора загубленості, недолюбленості, врешті-решт. Цю книгу добре було б прочитати людям, які ніколи не були на українському Сході, які складають своє враження про Донбас та українсько-російську війну виключно з повідомлень ЗМІ та загальних настроїв у соціальних мережах. Тим, хто готовий за електоральними відсотками побачити живі обличчя».
❓Коли👇
✅20 липня, 19.00 год.
❓Де👇
✅Конференц-зал Палацу культури і мистецтв.
❗️Вхід вільний.

ЗакарпатПост