Закарпатські боксери здобули медалі на юнацькому чемпіонаті Європи

Про це повідомляє Федерація боксу в Закарпатській області

дай оголошення, рекламу, повідомлення, вакансії, звіти в газету Закарпатські ОГОлошення • дзвони: 050 222 50 50 • вайбер • цілодобово • дзвони: 067 666 90 90 • телеграм • цілодобово

14 медалей завоювали українські юнаки та дівчата на чемпіонаті Європи з боксу у ТуреччиніУ Туреччині завершився чемпіонат Європи з боксу серед юнаків і дівчат. Українська збірна, очолювана Василем Шаном, здобула 14 нагород, що дозволило посісти нашим хлопцям та дівчатам друге загальнокомандне місце. На першій сходинці п`єдесталу розташувалася команда Англії, трійку кращих замкнула збірна Туреччини. Варто зазначити, що найкращим боксером цьогорічної Європейської першості було визнано нашого Владислава Железнова.У чоловічих змаганнях Англія здобула чотири золоті медалі, українці – три, а ірландці – дві. У змаганнях серед дівчат найкращими стали господарки турніру. Представниці Туреччини здобули чотири медалі, боксерки з Англії – три і ще дві нагороди найвищого гатунку в українок. До вашої уваги повний список вітчизняних медалісток та призерів змагань🥇

Серед закарпатців також є медалісти. Владислав Железнов став найсильнішим у ваговій категорії до 57 кг, а Федір Деметер переміг у ваговій категорії до 63 кг. Ще один наш земляк – Олексій Татаренко – виборов срібну медаль у ваговій категорії до 66 кг.