22 квітня в Ужгороді працював мобільний центр зайнятості

З метою привернення уваги та поширення поінформованості громадськості, ЗМІ до конкретних дій влади щодо стабілізації у сфері зайнятості  в умовах світової фінансової кризи, а також з метою стимулювання населення до активної поведінки на ринку праці  спеціалісти Ужгородського міського центру зайнятості  22 квітня 2010 року провели черговий інформаційний масовий захід – виїзну акцію мобільного центру, який відбувся біля Палацу для дітей та юнацтва „Падіюн”.

Цього дня у „Падіюні” проводився захід міста „Вчитель року”, на якому побували працівники освіти, громадяни міста та молодь. Усі присутні мали можливість відвідати та ознайомитися з інформацією виїзного мобільного центру. Відкривав захід заступник директора центру зайнятості Ігор Мельніков.
Чимало присутніх отримали вичерпні відповіді на різноманітні питання. Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних розповідали про послуги, які надає державна служба зайнятості, спрямовані насамперед на посилення профорієнтаційної роботи серед молоді з метою вибору професії та  подальшого навчання в навчальних закладах міста Ужгорода  та області. На допомогу молоді у професійному виборі в нагоді стали професіографічні матеріали. Більшість учнів 9 класів з великою зацікавленістю знайомилися з наданими їм описами професій,  можливістю навчання, здобуття професій та подальшого працевлаштування на підприємствах, організаціях установах міста.
Відвідувачі також отримували консультації з працевлаштування на підібрані вакансії, з вибору професій та побудови кар’єри, з професійного навчання,  із започаткування власної справи, з правових аспектів праці та зайнятості, з працевлаштування за кордоном, підбір роботи засобами Інтернет-порталу „Труд”.  Усі присутні отримали роздатковий інформаційний матеріал – брошури, буклети. Усього у заході взяло участь 2480 мешканців та гостей міста, з них учнівска молодь 1740 осіб, студентів професійно-технічних училищ – 138 осіб, студентів вищих навчальних закладів – 85 осіб.
Кристина Воробець, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ужгородського міського центру