В Ужгороді на колегії Закарпатської ОДА розглядали проект обласного бюджету на 2010 рік

Як повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА, у середу, 5 травня, відбулося засідання колегії ОДА, на якій розглядався проект обласного бюджету на 2010 рік.
Участь у колегії взяв голова ОДА Олександр Ледида, його заступники, голова облради Михайло Кічковський, голова комісії з питань бюджету облради Федір Харута, начальники профільних управлінь, представники профспілок.
Про основні показники майбутнього бюджету області доповідав начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Петро Лазар.
– З прийняттям державного бюджету водночас ми отримали і розрахункові показники Міністерства фінансів України. Виходячи з цього почалася підготовка до формування обласного бюджету й усіх місцевих бюджетів області, – наголосив Петро Лазар.
Загальний обсяг доходів головного фінансового документу області прогнозується в сумі 1 млрд. 604 млн. гривень. Основним джерелом доходів загального фонду залишатиметься податок з доходів фізичних осіб, прогнозована сума якого становитиме 176 мільйонів гривень. Загальний обсяг видатків –  1 млрд. 603,3 млн. гривень, що майже на 30 відсотків більше, ніж минулоріч.  Найбільше коштів буде спрямовано на охорону здоров’я та освіту – 49,3 і  31,6 відсотки відповідно. На проведення капітальних видатків бюджетним установам у 2010 році планується виділити 72,6 млн. гривень (на третину більше в порівнянні з 2009 роком).
У свою чергу, за словами голови облдержадміністрації Олександра Ледиди, як і передбачалося в бюджеті  акцентовано значну увагу на підвищення соціальних стандартів життя мешканців Закарпаття, а також на продовження реалізації обласних програм. Область й надалі буде активно долучатися і до співфінансування проектів, на які виділятимуться кошти державного бюджету та міжнародних фондів.