15-річний “гастролер” із Закарпаття нападав на львівських дівчат

Міліціонери затримали 15-річного “гастролера” із Закарпаття, який поранив двох дівчат практично у центрі Львова. Про це повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області.
Правоохоронці поки з’ясовують увесь перелік “подвигів” зловмисника. Вже відомо, що на його сумлінні – розбійний напад на студентку у Львові, ножове поранення ще однієї дівчини та декілька крадіжок.

До Львова школяр приїхав електричкою. Спочатку просто вештався містом. Згодом, став шукати “пригоди” на свою голову. Вночі поцупив мобільний телефон у львів’янина, а вже наступного дня надумав пограбувати когось із перехожих. Приблизно опівдні він перестрів на одній із вулиць у Личаківському районі дівчину.

“Я якраз поверталася додому. Побачила, що назустріч йде смаглявий юнак. Одразу звернула увагу на його одяг – він був неохайний, брудний. І ще погляд такий страшний… Я тут же запідозрила щось недобре”, – пригадує постраждала Віра.

Хлопець кинувся до неї й спробував видерти із рук торбинку. Та дівчина швидко заховала її за спину. Розлючений нападник витягнув з-під куртки ніж та поранив потерпілу у ногу.

“Я почала кричати, кликати на допомогу. Тоді він злякався і став утікати”, – розповідає Віра.

Пробігши кілька десятків метрів, зловмисник побачив у скверику, що на вулиці Зеленій, ще одну дівчину. Вона сиділа не лавці та переглядала буклети. Лиходій швидко підскочив до неї та вдарив ножем у спину. Цього разу жертва не стала пручатися, тільки плакала від болю та благала про порятунок. Та нелюд і не думав спинятися. Він вирішив зґвалтувати бідолашну дівчину, скориставшись її безпорадністю.

“Нападник поранив її у печінку. Вона була у важкому стані, просила пожаліти її, – розповідає заступник начальника Личаківського райвідділку міліції міста Львова Віталій Роса. – Тоді зловмисник поздирав із неї дві золоті каблучки, сережки, відібрав мобільний телефон, та втік із місця події”.  Після зустрічі із нападником дівчина потрапила до реанімації.

Правоохоронці, тим часом, стали шукати розбишаку. Однак, вийти на його слід виявилося досить складно. Того ж дня хлопець утік із міста.

Та на цьому “подвиги” закарпатця не закінчилися. Повертаючись додому, він встиг скоїти ще одну крадіжку – з лікарні у Стрию. Тоді якийсь час мандрував Україною. Побував навіть у Київській області.

Затримали юного “гастролера” львівські розшуківці. Їхали за ним аж у Закарпаття. Кайданки на руки розбишаці одягли, щойно він повернувся до школи-інтернату.

Хлопець вже зізнався у вчиненому. Розповів, що, попри юний вік, і раніше мав проблеми із законом.

Правоохоронці поки з’ясовують, що ще встиг накоїти закарпатець під час своєї подорожі Львівщиною.

“Львівський портал”