Мукачівські депутати затвердили Програми покращення екологічного стану міста

Приклади руйнівних повеней в багатьох областях України цієї весни спонукають до пошуків шляхів зведення до мінімуму наслідків таких повеней, якщо вони у нас раптом стануться. А це цілком вірогідно після спекотних липня і серпня.
На екологію Мукачева виділено 345 тисяч гривень

Тому на 61-й сесії Мукачівської міської ради 5 скликання було прийнято рішення про затвердження Програми покращення екологічного стану м. Мукачево на 2010 рік в новій редакції. Цією Програмою передбачено, зокрема, низку заходів, направлених на покращення екологічного стану річки Латориця та Коропецького каналу на території міста – очищення та упорядкування їх схилів, підвідних каналів у районі вул. Об’їзної, а також стану під’їздів до полів компостування на полігоні твердих побутових відходів, озеленення Мукачева. На ці заходи з міського бюджету виділено 345 тисяч гривень.

З метою підтримки, стимулювання та розвитку здібностей і талантів найбільш обдарованої учнівської молоді Мукачева, враховуючи успіхи в галузях освіти, культури, фізкультури і спорту, що сприяють збагаченню духовних і спортивних надбань нашого міста і держави, депутати міськради затвердили розмір (100 гривень) щомісячних стипендій міської ради обдарованим і талановитим учням Мукачева на 2010 рік. Премії отримуватимуть по десять переможців та призерів Всеукраїнських та обласних спортивних першостей і турнірів, IV етапу Всеукраїнських і III – обласних предметних олімпіад, а також у галузі культури.

Внесено зміни до бюджету Мукачева на 2010 рік, а також до персонального складу виконкому Мукачівської міської ради. Замість Михайла Михайлика до складу виконкому введено начальника Мукачівського міськвідділу внутрішніх справ Сергія Вучкана.

За рішенням сесії міськради новосілля справить Мукачівське молодіжне громадське об’єднання – Дитячо-юнацький шаховий клуб «32/64».Відтепер дитячий шаховий клуб базуватиметься в кіноконцертному залі «Перемога».

Загалом розглянуто 25 питань порядку денного, серед них – про земельні відносини та оренду комунального майна.

“Мукачівська Ратуша”