Закарпаття: У Міжгір’ї з’явиться зона для відпочинку з фонтаном

Що не кажіть, але приємно пройтися в будь-яку пору року центром селища. Взимку воно вабить яскравими ілюмінаціями та освітленням, а навесні та влітку — розквітлими квітами на клумбах, прибраними вулицями, одне слово, охайністю. А незабаром ще одна приємна новина порадує міжгірців.
До осені в центрі селища запрацює фонтан. Роботи по його зведенню йдуть повним ходом, селищним головою Василем Щуром вже замовлено і обладнання для фонтану. Тож для громади з’явиться ще одна зона для відпочинку та забави.

За ініціативи селищної ради йде і благоустрій частини дороги від адмінбудинку райдержадміністрації і райради до універмагу. З приватними підприємцями, торгові точки яких розміщені на цій території, погоджено схему робіт і за їх кошти придбано бруківку, а вже фінансування зробленого йде за рахунок органу місцевого самоврядування.

— Звичайно, що ми погодилися на такі умови, бо справа вигідна як для нас, підприємців, так і селищної ради, — каже приватний підприємець Олег Рубець. — По-перше, привабливого вигляду набула навколишня територія, а з іншого боку — ми уникнемо стоячої води за дощової погоди і буде вільний доступ до всіх торгових точок для наших відвідувачів. Дії селищної ради, спрямовані на розквіт нашого селища, добробут горян заслуговують лише на похвалу і вдячність.

— На облаштування цієї дороги ми чекаємо вже давно, — каже мешканка одного з будинків Василина Лолин. — Коли йдуть дощі, тут просто не можливо пройти. А так як цьогорічне літо видалося надміру вологим, то й вода тут стояла постійно. Зараз приємно вийти на вулицю і пройтися алеями. Спасибі підприємцям, які долучилися до облаштування нашого мікрорайону і, звичайно, керівництву селищної ради, яке турбується про умови життя міжгірців, дбає про озеленення алеї та райцентру в цілому.

Добрий задум виник у селищного голови Василя Щура і щодо зведення фонтану в ценрі нашого мальовничого краю. Це тільки доповнить його красу і неповторність. І як приємно нам, корінним міжгірцям, коли наші гості схвально відгукуються про наше Міжгір’я, яке так змінилося останнім часом.

Марія Рубець, Міжгірська селищна рада